1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Sorgun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Aktaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan gazetecilerle...

A+A-

YOZGAT (AA) - Sorgun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Aktaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Özel bir restoranda gerçekleşen toplantıda konuşan Aktaş, gazetecilik mesleğinin, tabiatı itibariyle zor şartları olan ve fedakarlık gerektiren en önemli mesleklerden biri olduğunu belirtti.

Bu mesleği icra edenlerin en önemli görevlerinin habere en hızlı şekilde ulaşmak ve okuyucularına doğru haberi ulaştırmak olduğunu ifade eden Aktaş, şunları kyadetti:

"Gazetecilerin gerek haberleri, gerekse habere katacağı yorumlarıyla yerel ve ulusal anlamda ülke idaresine sağlayacağı katkı tartışılmazdır. Bu vesile ile başta Sorgun’da hizmet veren siz değerli gazetecilerimiz olmak üzere, tüm ülkemizde görev yapan gazetecilerin 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü'nü, sizlerin aracılığıyla şahsım ve esnafım adına kutluyorum."

Önceki ve Sonraki Haberler