1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 19 Eylül Gaziler Günü
19 Eylül Gaziler Günü

19 Eylül Gaziler Günü

ÇANKIRI (AA) - AK Parti Çankırı İl Başkanlığı tarafından, Muharip Gaziler Derneği ziyaret edildi. İl Başkanı Celal Kaman, burada yaptığı konuşmada, 19 Eylül Gaziler Günü'nü kutladı....

A+A-

ÇANKIRI (AA) - AK Parti Çankırı İl Başkanlığı tarafından, Muharip Gaziler Derneği ziyaret edildi.

İl Başkanı Celal Kaman, burada yaptığı konuşmada, 19 Eylül Gaziler Günü'nü kutladı.

Bütün gazilere 15 Temmuz'a verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Kaman, "Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız. Gaziler sadece 1 gün değil 365 gün unutulmamalı. Bizler teşkilat olarak devamlı anıyoruz sizleri, unutmuyoruz. Şehitlerimize rahmet tedavisi süren gazilerimize de acil şifalar diliyoruz." diye konuştu.

Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ahmet Çelik de Kaman ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Gaziler Günü programına katılımın oldukça yoğun olduğunu söyleyen Çelik, "15 Temmuz olayları, ülkemize, milletimize karşı olan hain saldırı karşısında durmak gazilerin asli görevidir. Nöbetlere katıldık. Bir gün resmi geldik sonrasında sivil olarak katıldık. Memleketimize ve ülkemize, demokrasimize sahip çıkmak bizim görevimiz. Bu uğurda şehit ve gazi olunuyor zaten." diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler