1. HABERLER

  2. ADS

  3. 2016 Erkek Triko Modelleri
2016 Erkek Triko Modelleri

2016 Erkek Triko Modelleri

2016 Erkek Triko Modelleri

A+A-

 

Bahar aylarının kurtarıcısı, kış aylarının ise vazgeçilmezi olan kazaklar kadınlar kadar erkeklerden de büyük ilgi görüyor. Son derece şık bir görünüme sahip olan erkek triko modelleri ince olması ve hafifliği ile çok sayıda erkeğin favori kıyafeti olabiliyor. Bu tasarımlar 2016 modasına da ayak uydurdu. Yani yıl boyunca her ihtiyaç duyduğunuzda trikonuzu gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz.

V Yaka Trikolar Trend Oldu!

Erkekler için hazırlanan triko modelleri arasında en çok tercih edilenler V yaka kesimine sahip. Çünkü V yaka kesimi erkek giyim modasında bir hayli ön plana çıktı. Trikolar da bu yaka kesimi ile buluşarak şık, modern ve trend bir form kazandı. Eğer kendinize yeni kazaklar alacaksanız mutlaka V yaka kesimine öncelik tanıyın.

Elbette alternatif peşinde koşanlar da unutulmuyor. Klasik gömlek yaka ya da bisiklet yaka modelleri de yeni trend tasarımlar arasında kolaylıkla bulabilirsiniz. Hatta uygun fiyat fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz. Hemen modelleri incelemek için tek yapmanız gereken http://www.dsdamat.com/erkek-triko-kazak-modelleri/ adresine tıklamanız olacak! Tek tıkla seçtiğiniz parçalar adresinize ulaşıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler