1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. 216 Koru Plus'ın Yüzde 20'si Satıldı
216 Koru Plus'ın Yüzde 20'si Satıldı

216 Koru Plus'ın Yüzde 20'si Satıldı

216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Dündar:- "Yaklaşık 6 bin 230 metrekare arazi üzerinde 13'er katlı 3 bloktan meydana gelen 216 Koru Plus'ın birinci bloğunun hafriyatı tamamlandı, diğer 2 blokta hafriyat çalışması sürüyor"

A+A-

İSTANBUL (AA) - 216 Yapı'nın Çekmeköy Taşdelen'de hayata geçirdiği projesi 216 Koru Plus'ın yüzde 20'si satıldı.

216 Yapı tarafından yapılan açıklamaya göre, şirketin Sancaktepe, Taşdelen, Çekmeköy bölgesindeki 5'inci projesi 216 Koru Plus'ın yaklaşık iki ay içinde yüzde 20'lik kısmı satıldı.

Türk aile yapısına uygun ve tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde inşa edilen 216 Koru Plus en çok öğretim görevlileri ve özel sektör çalışanlarından ilgi gördü.

216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, ev sahibi olmak isteyenler için mümkün olan tüm kolaylıkları sağlamaya çalıştıklarını belirterek, "Yaklaşık 6 bin 230 metrekare arazi üzerinde 13'er katlı 3 bloktan meydana gelen 216 Koru Plus'ın birinci blokunun hafriyatı tamamlandı, diğer 2 blokta hafriyat çalışması sürüyor. Lansmandan sonra yaklaşık iki ay içinde yüzde 20'si satılan projemiz en çok öğretim görevlileri ve özel sektör çalışanlarından ilgi gördü." ifadelerini kullandı.

Satışların yüzde 5'inin geçmiş projelerinden ev alanlardan oluştuğuna dikkati çeken Dündar, şunları kaydetti:

"Projemizde günlük yaşamı kolaylaştıracak, sadece ihtiyaçlara cevap verebilecek unsurları en ince detayına kadar düşündük. Böylece maliyeti düşürdük ve yüksek prim sağlayarak karlı bir yatırıma olanak tanıdık. Projemiz; büyüklükleri 87,5 ila 153 metrekare arasında değişen düz nizam ve kalabalık aileler için tasarlanan daha büyük metrajlı dublekslerin de bulunduğu 250 adet daireden oluşuyor. Çok geniş alternatifli daire seçeneklerini bir arada sunan 216 Koru Plus'ta metrekare fiyatları 3 bin 100 TL'den başlıyor. Peşinatı teslimde ödeme, krediyi teslimde kullanma gibi fırsatların yanı sıra 48 aya kadar şirket bünyesinde vade imkanı da bulunuyor."

Verilen bilgiye göre, ilk blokun 19 ayda, 2'nci ve 3'üncü blokun ise 28 ayda teslim edilmesi planlanan 216 Koru Plus'ta açık havuz, fitness, sauna, bilardo, masa tenisi, basketbol-voleybol sahası, çocuklar için kapalı ve açık oyun alanları, barbekü alanı, servis bekleme odası, araç, motosiklet ve bisikletler için otopark, güvenlik ve kafeterya da yer alacak.

Her dairede en az bir balkonun bulunduğu projede her daire için bir araçlık otopark ve depo alanı da yer alıyor. 216 Koru Plus, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 22 dakika mesafede bulunuyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 15dakika, Ikea, Meydan ve Buyaka Alışveriş Merkezi’ne 10 dakika uzaklıkta bulunan 216 Koru Plus, Mecidiyeköy’e 25 dakika ve Üsküdar sahiline ise 21 dakika mesafede yer alıyor.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler