1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. 3. Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Fuarı
3. Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Fuarı

3. Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Fuarı

Sivas heyeti, fuarla ilgili Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Nusret Yazıcı'yı ziyaret etti

A+A-

Sivas’ta düzenlenecek 3. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile ilgili Ankara'ya giden Sivas heyeti, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Nusret Yazıcı'yı ziyaret etti.

Sivas Ticaret Borsasından yapılan yazılı açıklamaya göre, Sivas Milletvekili Mehmet Habip Soluk, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Seyit Yıldız, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ ile Show Fuarcılık Genel Müdürü Özkan Çatmaz, Ankara'ya giderek Yazıcı'yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Sivas’ta düzenlenecek 3. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile Sivas’taki tarım ve hayvancılık çalışmaları hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Yazıcı, Sivas’taki çalışmaları yakından takip ettiğini ve desteklediklerini belirtrek, 1-4 Eylül'de Sivas’ta yapılacak tarım fuarı için tüm bakanlık birimlerinin katılması için gerekli talimatları vereceğini ve fuar açılışına katılacağını kaydetti.

Heyet, Sivas’a bugüne kadar ve bundan sonra yapılacak olan hizmetlerden dolayı Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a ve Müsteşar Yazıcı’ya teşekkür etti.

Ziyarette, Yazıcı'ya Sivas’a ait yöresel hediyeler verildi.

Önceki ve Sonraki Haberler