1. HABERLER

  2. ADS

  3. A101 Aktüel İndirim Kataloğu
A101 Aktüel İndirim Kataloğu

A101 Aktüel İndirim Kataloğu

A101 Aktüel İndirim Kataloğu

A+A-

A101 her hafta düzenli olarak indirim kataloğu çıkaran ve müşterilerine güzel indirimler sunan marketler zinciridir. A101 aktüel indirim kataloğun da ürünler hakkında detaylı bilgiler bulabilir ve tüm A101 marketlerinden bu ürünleri temin edebilirsiniz. Biraz A101 marketlerinden bahsedelim. A101 Türkiye’de 2008 yılında 121 mağaza ile açılmıştır. Her hafta aktüel ürünleri ile herkesin dikkatini çeken ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan A101’in Türkiye’de toplam da 3700 mağazası bulunuyor. Bu kadar büyümesinin ve Türkiye pazarında önemli bir yer tutmasının sebebi ise haftalık olarak çıkardığı indirimler ve bu indirimler için hazırladığı kataloglar olarak gösterilmektedir.

A101’de Hangi Ürünler Var?

A101 Çok amaçlı bir mağaza olduğu için aklınıza gelebilecek her ürünü bulmak mümkün. Bir süpermarkette bulunan her ürün ve daha fazlasını bu markette de bulabilirsiniz. Kısaca ürün gruplarından bahsetmek gerekirse;  Süt ve süt ürünleri, Et ve etli mamuller, İçecekler, Bakliyatlar, Kuruyemiş, kahvaltılık ürünler, Şekerleme bisküvi ve çikolatalar, konserve ürünleri, Meyve sebze reyonu, sıvı ve margarin yağlar, kağıt havlu ve türevleri, dondurulmuş ürünler, kozmetik ve gıda bölümüne girmeyen bazı ürünler A101 reyonlarında siz değerli müşterilerini beklemektedir.

A101 Aktüel İndirim Kataloğu

Türkiye’nin her bölgesinde 3700 adet şubesi bulunan bu büyük market, Müşterileri için her hafta özel olarak indirim kataloğu çıkarmaktadır. A101 aktüel olarak tanımlanan bu katalogda, aklınıza gelebilecek her türlü ürün çok uygun fiyatlara sizleri beklemektedir. Bakliyattan, dondurulmuş gıdalara, Teknolojiden kozmetiğe hemen hemen her türlü ürünü A101 aktüel indirim kataloğunda bulabilirsiniz. Her hafta yayınlanan ve broşür olarak dağıtılan bu kataloglar da ürünler de büyük indirimler bulunuyor. A101 16 Haziran indirim kataloğunda babalar günü olması sebebiyle, babalar gününe özel olarak hazırlanmış çok güzel ürünler ve fırsatlar bulunuyor.

21 Haziran a101 indirimleri yine sizleri sevindirecek fırsatlar sunuyor. Şimdi sizlere kısaca indirimde olan bu ürünlerden bahsedeceğiz. Ürünler sadece 1 hafta için geçerli indirimlere sahip, Sonra ki hafta yeni katalog yayınlanıyor ve yeni ürünler müşterilerini bekliyor. Bu hafta yayınlanan kataloğun en önemli ürünü ise Microsoft Lumia 546 Cep Telefonu. A101 Bu güzel ürünü sadece 449TL’den satıyor. Yine babalar gününe özel Full HD uydu alıcısı ve Hometech tablet de alıcılarını bekliyor.

A101 16 haziran aktüel kataloğunda çocukları da unutmamış. 3-8 Yaş arası çocuklar için Akülü Araba 349TL’den satışa çıkarılmış. Ayrıca eklemek gerekirse Ramazan dolayısıyla hazırlanmış olan ramazan paketi de yine A101 müşterilerini beklemekte. Ramazan sofralarına özel yiyecekler A101 reyonlarında sizleri bekliyor. Her hafta A101’e özel olarak yapılan bu indirim ve kataloglar sadece A101 mağazaların da ve o tarihler arası geçerli olup daha detaylı bilgiler için A101’in aktüel kataloglarını inceleyebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler