1. HABERLER

  2. ADS

  3. A101 Kataloğunda Bu Hafta Neler Var
A101 Kataloğunda Bu Hafta Neler Var

A101 Kataloğunda Bu Hafta Neler Var

A101 Kataloğunda Bu Hafta Neler Var

A+A-

Büyük marketlerin sektöre girmesi ile birlikte tüketicilerin tercihlerinde önemli oranda değişim meydana geldi. Aslında tüketici taleplerinin artması da marketlerin var olmasında önemli bir neden olarak ele alınabilir. Teknoloji gelişiyor, insanların beklentileri artık sadece zorunlu yaşam alışkanlıklarının yarattığı tüketimin ötesine arayışları da beraberinde getiriyor. Mecburiyetler aşılıyor ve artık zevk ve lüks tüketimin de önemli bir gerekçesi oluyor. Bundan dolayı ihtiyaç listeleri gıda tüketiminin dışında da önemli kalemleri kapsıyor.

Bütün bu ihtiyaçları bir arada görebileceğiniz dev marketler var artık. Batı da yıllar önce gelişen bu sektör ülkemizde doksanlı yıllardan sonra gelişmeye başladı. Gelişmesini de oldukça hızlı bir şekilde tamamladı. Bugün geldiği nokta da giyimden kozmetiğe bahçe ürünlerinden mutfak malzemelerine, teknolojik ürün gruplarına kadar binlerce ürünün bir arada olduğu geniş alanlar söz konusu.

Ama birçoğunda girdiğinizde almanız gereken ürünün yerini buluncaya kadar uzun yürüyüş yapmış kadar yoruluyorsunuz. Neyi nerede bulacağınızı bilememek oldukça can sıkıcı olabiliyor. Ama bazen de öncesinden kataloglara bakarak listenizi hazırlayıp düzenli rafların olduğu bir markete girip aradığınızı kolayca bulabiliyorsunuz. A101 Aktüeli inceleyip neler alabileceğinizin listesini yaparak işe başlayabilirsiniz.

A101 marketleri bu konuda insanı yormayan, aslında içeri girdiğiniz andan itibaren işinizi kolay olacağını hissettiren bir hava yaratıyor. Güler yüzlü, eğitimli personeli ile önemli oranda sizin yerinize listenizin tamamlanmasını sağlıyorlar. Sadece etrafınıza bakmanız yeterli…

Önceki ve Sonraki Haberler