1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. "AA Objektifinden Fetö'nün Darbe Girişimi Fotoğraf Sergisi"
AA Objektifinden Fetönün Darbe Girişimi Fotoğraf Sergisi

"AA Objektifinden Fetö'nün Darbe Girişimi Fotoğraf Sergisi"

Anadolu Ajansı ile Beypazarı Belediyesinin iş birliğiyle hazırlanan ve vatandaşlardan büyük ilgi gören serginin süresi uzatıldı

A+A-

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde, 17 Ağustos'ta açılan ve vatandaşlardan büyük ilgi gören "AA Objektifinden FETÖ'nün Darbe Girişimi Fotoğraf Sergisi" haftasonuna kadar ziyarete açık kalacak.

Anadolu Ajansı (AA) ile Beypazarı Belediyesinin iş birliğiyle Tarihi Suluhan Kervansarayı salonunda düzenlenen ve 100'ün üzerinde fotoğraf bulunan "AA Objektifinden FETÖ'nün Darbe Girişimi Fotoğraf Sergisi", açılışının ardından çok sayıda vatandaş tarafından ziyaret edildi.

Beypazarı Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Bağlarlı, yaptığı açıklamada, serginin çok büyük bir ilgiyle karşılaştığını belirterek bu ilgi nedeniyle serginin süresini uzatma kararı aldıklarını söyledi.

Haftasonuna kadar serginin açık kalacağını bildiren Bağlarlı, fotoğrafların daha sonra ise Atatürk Parkı'nda sergileneceğini aktardı.

Sergiyi gezen Hüseyin Özen de Beypazarı'nı ziyarete geldiğini ve Suluhan Kervansarayı'nda darbe girişimiyle ilgili fotoğraf sergisinin bulunduğunu öğrendiğinde sergiyi görmeden ilçeden ayrılmadığını söyledi.

AA muhabirlerinin çektiği fotoğrafların Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) vahşetini tüm çıplaklığıyla gözler önüne serdiğini ifade eden Özen, "Bunlar düpedüz katliam yaptılar. Halkı hedef aldılar ama halkımız tankların önüne yatarak FETÖ'cülere ülkeyi, devleti canı pahasına da olsa teslim etmedi. Allah vatanına, bayrağına, toprağına sahip çıkanlardan razı olsun." diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler