1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. AAa'nın "Dakika Dakika Fetö'nün Darbe Girişimi" Kitabı
AAanın Dakika Dakika Fetönün Darbe Girişimi Kitabı

AAa'nın "Dakika Dakika Fetö'nün Darbe Girişimi" Kitabı

Anadolu Ajansının, 15 Temmuz'daki darbe girişiminin kronolojisi ve sonrasında yaşananları içeren "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı, Karaman'da dağıtıldı

A+A-

KARAMAN (AA)- Anadolu Ajansının (AA), 15 Temmuz'daki darbe girişiminin kronolojisi ve sonrasında yaşananları içeren "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı, Karaman'da dağıtıldı.

Darbe girişiminde yaşanan tüm gelişmelerin AA muhabirlerinin anlık haberleri ve olay anındaki fotoğraflarıyla kronolojik sıraya göre derlendiği kitabın dağıtımı, kurum çalışanlarınca gerçekleştirildi.

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hazırlanan kitabın ömür boyunca saklanıp, çocuklara bırakılacak en güzel miras olduğunu söyledi.

Kitabın anlamı ve öneminin çok büyük olduğunu ifade eden Çalışkan, şunları kaydetti:

"Anadolu Ajansının, darbe gününü kimsenin unutmaması ve yaşananlardan ders alması için hazırlamış olduğu kitap gerçekten çok güzel. Ömrümüz boyunca saklayıp çocuklarımıza teslim edeceğimiz bir yayın olmuş. Biz duygusal bir milletiz. Bazen geçmişi çabuk unutabiliyoruz. Bu kitapta, Cumhurbaşkanımıza, milletimize yapılan alçaklığı kare kare görebiliyoruz. Böyle bir eseri hazırladığı için Anadolu Ajansına ve bu kitabın dağıtımını yapan herkese teşekkür ediyorum."

 

Önceki ve Sonraki Haberler