1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. AA'nın "Dakika Dakika Fetö'nün Darbe Girişimi" Kitabı
AAnın Dakika Dakika Fetönün Darbe Girişimi Kitabı

AA'nın "Dakika Dakika Fetö'nün Darbe Girişimi" Kitabı

Anadolu Ajansı tarafından hazırlanan "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı, Niğde'de "demokrasi nöbeti" tutan vatandaşlara dağıtıldı

A+A-

Anadolu Ajansı (AA) tarafından hazırlanan "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı, Niğde'de il protokolü tarafından "demokrasi nöbeti" tutan vatandaşlara dağıtıldı.

Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu, Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, AK Parti Milletvekili Erdoğan Özegen ve diğer il protokolü, Şehit Ömer Halisdemir Meydanı'nda "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabını vatandaşlara dağıttı.

Vali Peynircioğlu, burada yaptığı açıklamada, kitabın hazırlanmasında emeği geçenleri tebrik etti.

FETÖ'nün darbe girişiminin olduğu 15 Temmuz'da çok acı bir gece ve tecrübe yaşadığını anımsatan Peynircioğlu, şunları söyledi:

"Fetullahçı Terör Örgütü mensupları bu milletin bağımsızlığına, dinine, imanına, seçilmiş hükümetine, cumhurbaşkanına kastettiler. Ama büyük millet sayesinde başarılı olamadılar. Bundan sonra da başarılı olamayacaklar. Basınımız gerçekten bu süreçte önemli görevler ifa etti. Anadolu Ajansımız da çok önemli görevler ifa etti. Bu gördüğümüz kitapçık, FETÖ'nün yaptıklarını, yapmak istediklerini, hainliklerini dakika dakika özetlemiş ve Türk halkının istifadesine sunmuştur. Biz de Anadolu Ajansına çok teşekkür ediyoruz."

Önceki ve Sonraki Haberler