1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. "Açık Kapı Projesi" Yetkililerinden Tredaş'a Ziyaret
"Açık Kapı Projesi" Yetkililerinden Tredaş'a Ziyaret

"Açık Kapı Projesi" Yetkililerinden Tredaş'a Ziyaret

Trakya Elektrik Dağıtım AŞ (TREDAŞ) tarafından, "Açık Kapı Projesi"nin tanıtıldığı bildirildi

A+A-

İSTANBUL (AA) - Trakya Elektrik Dağıtım AŞ (TREDAŞ) tarafından "Açık Kapı Projesi"nin tanıtıldığı bildirildi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan eylem planı kapsamında, vatandaşla devlet arasındaki karşılıklı iletişim ve güveni artırmak, başvuruların sonuçlandırma sürelerini hızlandırmak amacıyla müşteri memnuniyeti odaklı “Açık Kapı Projesi” TREDAŞ'ta tanıtıldı.

Tekirdağ Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Aysel Erkmen, Açık Kapı Proje İl Koordinatörü Serkan Çiftçi ile birlikte TREDAŞ Genel Müdürlüğü’ne gelerek TREDAŞ Kurumsal İletişim Şefi Ergin Akgün ile bir araya geldi.

İçişleri Bakanlığı tarafından uygulamaya geçirilen Açık Kapı Projesi’ni Akgün’e tanıtan Erkmen ve Çiftçi, projenin TREDAŞ ile ilgili kısımları hakkında bilgi paylaştı.

Projeyle, vatandaşlarca valiliklere bizzat, web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden yapılacak başvurular elektronik sisteme kaydedilecek, ilgili birimlere yönlendirilecek, ilgili birimlerde valiliklerce tespit edilen açık kapı irtibat görevlilerince başvuru süreçleri takip edilerek her aşamada başvuru sahiplerinin bilgilendirilmesi sağlanacak.

Türkiye’nin çeşitli illerinde başlayan "Açık Kapı Projesi", Tekirdağ’da da 2 Şubat 2018 tarihinden itibaren uygulamaya geçilecek. Zübeyde Hanım Huzurevi Müdürü Şeref Çıtak, Tekirdağ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirilen konser sonrası etkinlik için TREDAŞ'a teşekkür etti.

Önceki ve Sonraki Haberler