1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Aeü Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde Atama
Aeü Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde Atama

Aeü Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde Atama

KIRŞEHİR (AA) - Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Figen Tuncay, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ) Eğitim ve Araştırma...

A+A-

KIRŞEHİR (AA) - Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Figen Tuncay, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevine atandı.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, aynı zamanda Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalında görev yapan Tuncay'ın ataması, hastane başhekimliğine yapıldı.

AEÜ Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, AEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevine getirilen Tuncay'a başarı dileyerek, Kırşehir halkının sağlığı için tüm kurumlarla işbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Alanında önemli çalışmalar yapan Tuncay'ın, hastane yönetimi olarak hastaların sağlığı için yeniliklerin de devam edeceğini, üniversite akademik personelinin kente de fayda sağlayacak özverili çalışmaları olacağını kaydetti.

Tuncay ise, aldığı görevin yoğun temposuna uyarak sağlık alanında önemli hizmetler vermek istediğini aktardı.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler