1. HABERLER

  2. TEKNO

  3. Agario Nedir ve Nasıl Oynanır , AgarioFun
Agario Nedir ve Nasıl Oynanır , AgarioFun

Agario Nedir ve Nasıl Oynanır , AgarioFun

Agario Nedir ve Nasıl Oynanır , AgarioFun

A+A-

Dünya'da internet üzerinden online  oyunların arasından sıyrılmış popülerliğini gün geçtikçe arttıran milyonlarça oyuncu kapasitesi olan agario oyunu online oyun severler ile buluşuyor.

Gelişmiş agario Pvp serverları ile siz değerli oyuncuların gözdesi haline gelen agario oyunu en gelişmiş sunucusu olan agariofun.com sitesi ile güvenilir ve eğlenceli oyun sunmaktadır. Adındanda öne cıkarak agariofun oyunu tamamen eğlence üzerine kurulmuş en kaliteli server'dır. Agario oyununun başlıca özellikleri agariofun'a özgün birbirinden değerli oyun modları zamanınızın nasıl geçecegini siz bile anlıyamayacaksınız.

 

Agariofun.com sitesi özel sunuculu bir sitedir.  Agario oyununda yanlız değilsin dünyadan bir çok oyuncularla oynanan birbirinden özel oyun modları ile harika bir platform haline gelmiş arkadaşlarınızla keyifli dakikalar geçirerek çılgınlar gibi eğlenerek oynuyacagınız ve oynarkende sohbet edeçeginiz süper ötesi hücre oyunudur.

 

Birbirinden özel farklı oyun modları bulunmaktadır. Keyifli dakikalar geçirebileceginiz FFA , FFA FUN, FFA Speedy, FFA Rainbow, Agario Strike, Agario Giant, ve en eğlençeli bi o kadarda zor olan Agario Pro Split Modu'dur.

 

FFA : Klasik agario oyun modu

 

FFA GIANT : Kolay büyüyebileceğiniz yemlerin büyük ve çok olduğu eğlenceli bir modu

 

Agario Strike : Hepimizin bildiği CS GO oyunundan esinlenerek büyük istek üzerine çıkarılmış strike modu farklı ve özel kılan server’dır Strike’de W ya basarak rakiplerinize diken fırlatabilirsiniz , böylelikle rakibinizi patlayabilir.

 

FFA FUN : Bu mod tamamen eğlence üzerine kurulmuş başlangıcta 500 puan veren ve etrafa sacılmış ufak ücreleri topladığınızda 30 ile 50 arasında puan toplayan büyük skorlara imza atabileceğiniz Agariofun serverine has bir moddur.

 

FFA Speedy : Rakiplerinizle beraber adı üstünde Speedy yani hız anlamına gelmektedir. Hızlı bir başlanğız yaparak rakiplerinizi geride bırakabilir ve çabuk büyüyebilirsiniz.

 

Rainbow Speedy : Gökkuşağından rengini alan yanıp sönen hücreler doğrultusunda hızlı haraket edebilir , ve rengarek yanıp sönen hücreleri toplayabilirsiniz.

 

Pro Split : Profesyonellere yönelik geliştirilmiş bu modda hızlı ve biraz da şanslı olan uzun süre lider oluyor. Deneyin ama çabuk pes etmeyin :)

 

AgarioFUN.com sitesinden sadece agario oynamakla kalmayıp extra olarak yeni çıkmış popülerligi cok olmasada gün geçtikçe artan slitherio oyunuda entegre edilmiştir. Agario oynadıktan sonra sitede rahatlıkla slitherio ya geçiş yapıp zamanınızın geri kalanınıda slitherio'da geçirebilirsiniz

 

Slitherio : Eski telefonlarımızdaki yılan oyunu agario oyunundan esinlenerek yapılmış eğlenceli ve bi o kadarda sinir bozucu oyun .

 

Agariofun sitesinde sadece bu özel oyunlarla kalmayıp herkesin bilmedigi gizli agario solo oyunuda mevcut , agario solo ucak hücre halinde dogarak diger büyük hücrelere carpmadan büyümektir tamamen eğlenceli ve zor bir oyundur

 

 Agario Solo : Mouse hareket ettirek oynayabileceğiniz bu tek kişilik modda fazla sinirlenmeyin ve mouse unuzu kırmayın. Solo Agario

Extra özellikleri ise;

 

Skin Galerisi: En popüler dünya çapında bir çok kullanıcının vazgeçemediği hepsi ücretsiz harika oyun içerisinde avatar resimlerdir.

 

Minimap : Takım halinde birbirinizden haberdar olmak için kurulan mini map oyuna incelik ve heyecan katmıştır.

 

Chat: Bu özellik sayesinde oyuncularla hoş sohbetler edip keyifli dakikalar geçirerek oyun oynuyabilirsiniz. En önemli olay ise güven meselesidir. Kesinlikle argo kelimeler, spam ve reklam yapmak engellenmiştir.

 

Screen Shot : Agario oyunundaki yapmış oldugunuz yüksek skorları ölümsüzleştirmek ve arkadaşlarınıza ne kadar profesyonel oldugunuzu kanıtlamak için ekran görüntüsü çekmektir.

 

Agario pvp serverinde en son özellik ise oyundayken ekranın alt tarafında bulunan Dark Tema , Chat Gizle , Skin Kapat gibi seceneklerde Oyunculara kolaylık sağlamıştır. AgarioFUN.com herşeyi ile harika tavsiye edebileceğim bir serverdir.

Site Adresi : agarioFun.com

Önceki ve Sonraki Haberler