1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Ak Parti 15. Yıla Özel 'Hatıra Pulu' Hazırladı
Ak Parti 15. Yıla Özel Hatıra Pulu Hazırladı

Ak Parti 15. Yıla Özel 'Hatıra Pulu' Hazırladı

AK Parti, 15. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında partinin kurucu lideri Cumhurbaşkanı Erdoğan ile AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Yıldırım'ın fotoğraflarının bulunduğu "özel hatıra pulu" hazırladı

A+A-

ANKARA (AA) - 14 Ağustos 2001'de Türk siyasi hayatında yerini alan AK Parti, 15. kuruluş yıl dönümünü kutluyor.

AK Parti tarafından bu kapsamda, partinin kurucu lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın fotoğraflarının bulunduğu özel pul bastırıldı.

Bir film şeridi şeklinde hazırlanan ve üzerinde "Türkiye Cumhuriyeti" yazan pulda, sırasıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafı, AK Parti mitinglerinden bir fotoğraf karesi ve Başbakan Yıldırım'ın fotoğrafına yer verildi.

Partililere dağıtıldı
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın fotoğrafının bulunduğu ve üzerinde "Milletin sesi Türkiye'nin partisi 15 yaşında" yazılı etiket de hazırlayan AK Parti, bu etiket ile hatıra pulu, AK Parti Genel Merkezi'nin fotoğrafı ve 15. yıla özel damganın bulunduğu hatıra zarfını, bir kitapçık içinde Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılan partililere dağıttı.

Üzerinde, "Milletin sesi, Türkiye'nin partisi Adalet ve Kalkınma Partisi 15 yaşında" ifadesine yer verilen kitapçıkta, AK Parti'nin 3 Kasım 2002'den bu yana geride bıraktığı genel ve yerel olmak üzere 8 seçimde kullandığı sloganlar da yer aldı.

Ayrıca partililere, 15. yıla özel AK Parti rozetleri dağıtıldı.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler