1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Ak Parti Çankırı İl Başkanı Kaman:
Ak Parti Çankırı İl Başkanı Kaman:

Ak Parti Çankırı İl Başkanı Kaman:

"AK Parti’nin Genel Başkanlığı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanlığı son derece kıymetli makamlardır. AK Parti kadroları, bu önemli makamların kıymetini ve değerini çok iyi bilir"

A+A-

ÇANKIRI (AA) - AK Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman, AK Parti’nin Genel Başkanlığı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanlığı son derece kıymetli makamlar olduğunu ve AK Parti kadrolarının, bu önemli makamların kıymetini ve değerini çok iyi bildiğini belirtti.

İl Başkanı Kaman, yaptığı yazılı açıklamada, partilerinin, 22 Mayıs'ta Ankara’da olağanüstü kongresini yapacağını anımsatarak, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun süreç içerisinde kıymetli çalışmalara imza attığını kaydetti.

Davutoğlu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan aldığı bayrağı, kendi kararıyla olağanüstü kongrede teslim edeceğini dile getiren Kaman, şunları kaydetti:

"Bu bayrak yarışının içerisinde Sayın Genel Başkanımız, Genel Başkan ve Başbakan olarak üstün gayretler göstermiştir, önemli başarılara imza atmıştır. Bundan sonra da yeni kongrede seçilecek yeni genel başkanımız ve başbakanımızda aynı çalışmaları gayretle ve basiretle sürdürecektir. AK Parti'nin Genel Başkanlığı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanlığı son derece kıymetli makamlardır. AK Parti kadroları, bu önemli makamların kıymetini ve değerini çok iyi bilir. AK Parti kongreleri, her zaman demokrasi şöleni havasında geçmiştir ve AK Parti teşkilatlarıyla kongremizin demokrasi şöleni havasında geçmesi için Ankara Arena'da olacağız. Bu vesileyle kongremizin bütün AK Parti camiasına ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz. Seçilecek olan genel başkanımızla birlikte bu kutlu yürüyüşe devam edeceğiz."

Önceki ve Sonraki Haberler