1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık Konya'da
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık Konya'da

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık Konya'da

Çalık, Büyükşehir Belediyesinin "Engelsiz Mekanlar Projesi" kapsamında evi düzenlen engelli Mola ile 15 Temmuz gazisi Halit Şener'i ziyaret etti

A+A-

KONYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Büyükşehir Belediyesince evi düzenlen engelli Hatice Mola ile 15 Temmuz gazisi Halit Şener'e konuk oldu.

Çalık, “Sosyal Politikalarda Gönül Adımları” projesi kapsamında geldiği Konya'da, Büyükşehir Belediyesini ziyaretinin ardından engelli Hatice Mola'yı evinde ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesince "Engelsiz Mekanlar Projesi" kapsamında evi düzenlen Hatice Mola, Çalık, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ve AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı'ya evini gezdirdi.

Evdeki bütün eşyalar, mutfak ve lavaboların kullanabileceği şekilde ayarlandığını anlatan Hatice Mola, "AK Parti’den önce böyle bir hizmet alamıyorduk. Çok memnunuz, çok teşekkür ederiz. Hayatımız kolaylaştı." diye konuştu.

Çalık, daha sonra 15 Temmuz gazisi Halit Şener'in evine konuk oldu. Çalık, Şener ile bir süre sohbet etti.

Çalık, son olarak Selçuklu Belediyesi Otizmli Bireyler Eğitim Vakfını (SOBE) ziyaret etti. Merkezin çeşitli etkinlik alanlarını gezen ve çok beğendiğini ifade eden Çalık, yapımında emeği geçenlere teşekkür etti.

Ziyarete, AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu da eşlik etti.

Önceki ve Sonraki Haberler