1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Ak Parti İl Yönetim Kurulu Toplantısı
Ak Parti İl Yönetim Kurulu Toplantısı

Ak Parti İl Yönetim Kurulu Toplantısı

AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı, Haftalık Olağan Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdi

A+A-

KIRIKKALE (AA) - AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı Haftalık Olağan Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Ak Parti İl Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk, TBMM Genel Kurul çalışmalarından fırsat buldukça Kırıkkale’de teşkilat çalışmalarına katıldığını söyledi.

AK Parti İl Yönetiminin birlik ve beraberlik içerinde çalışmalarına aktif bir şekilde devam ettiğine dikkat çeken Öztürk, "Bu durum, hem partimiz, hem teşkilatımız hem de şehrimiz için son derece önemli. Teşkilatımızın birlik, berberlik ve uyum içerisinde çalışması, bizlere her alanda güç katmaktadır. Sürekli hareket halinde çalışmalarını yürüten ve teşkilatı ayakta tutan il başkanımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. AK Parti teşkilatlarının bu özveri dolu çalışmalarıyla Türkiye’yi özlenen geleceğe taşıyacaktır." diye konuştu.

İl Başkanı Mürsel Akçay ise, yönetimin her zamanki gibi aktif bir şekilde birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti.

Yarın seçim olacakmış gibi hareket halinde olduklarının kaydeden Akçay, "Çalışmalarımız, il merkezimizde ve ilçelerimizde aktif olarak devam etmektedir. Yönetim, her zamanki gibi aktif bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir." dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler