1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Can, Partililerle Buluştu
Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Can, Partililerle Buluştu

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Can, Partililerle Buluştu

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, nöbetçi vekil uygulaması kapsamında partililerle buluştu.

A+A-

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, nöbetçi vekil uygulaması kapsamında partililerle buluştu.

İl Başkanlığındaki toplantıda konuşan Can, yaklaşan ramazan ayını kutlayarak tüm İslam alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

İslam coğrafyasındaki sorunların inşallah bu ramazan ayında son bulmasını istediklerini belirten Can, "TBMM'de yoğun şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Yeni Başbakanımız ve Genel Başkanımız Binali Yıldırım oldu. Tüm ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Dokunulmazlık işlerini genel kuruldan geçirdik. Ülkenin diğer sorunları hakkında yoğun şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Kırıkkale'de de köy yolları konusunda gerekli işlemleri başlattık. Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ihalesinin gerekli işlemlerini takip ediyoruz. Bugün ilimize yeni valimiz geldi. Hayırlı uğurlu olsun. Bu vesileyle tekrar ramazan ayını tüm İslam coğrafyasına hayırlar getirmesini cenabı Allah'tan diliyorum." diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ise tüm İslam aleminin yaklaşan ramazan ayını kutladı.

Parti teşkilatı olarak alanlarda olduklarını ve vatandaşların dilek ve isteklerini karşıladıklarını vurgulayan Akçay, Alman Federal Meclisinin, Ermenilerin 1915 olaylarıyla ilgili iddialarını "soykırım" olarak tanımlayan karar tasarısını kınadığını kaydetti.

Önceki ve Sonraki Haberler