1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Ak Parti Milletvekilleri Basın Mensuplarıyla Buluştu
Ak Parti Milletvekilleri Basın Mensuplarıyla Buluştu

Ak Parti Milletvekilleri Basın Mensuplarıyla Buluştu

NİĞDE (AA) - AK Parti Niğde milletvekilleri Yavuz Ergun ve Selim Gültekin, Niğde'de görev yapan yerel ve ulusal medya mensuplarıyla kahvaltıda bir araya...

A+A-

NİĞDE (AA) - AK Parti Niğde milletvekilleri Yavuz Ergun ve Selim Gültekin, Niğde'de görev yapan yerel ve ulusal medya mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Milletvekili Ergun, Öğretmenevi'ndeki programda, Niğde için iktidarıyla muhalefetiyle halkıyla birlik olunması gerektiğini söyledi.

Niğde'yi iyi yerlere getirmeye çalışacaklarını belirten Ergun, şunları kaydetti:

"Çözüm önerileriyle birlikte eleştirilere her zaman varız. Bizim ağzımızdan duyulmayan birinci derece bizden çıkmayan kelime geçerli değildir. Onun haricinde piyasada laf dolandıran insanlar var ki maksat bizi birbirimize düşürmek sizlerle bizleri halkımızla bizleri iki vekilin bizlerin arasını açmak için olmadık şey yapanlar var. Ama biz şuna söz verdik. Biz bu memlekette beraber iki kardeş olarak çalışacağız. Hiç kimsenin aramıza girmesine izin vermeyeceğiz. Çünkü Niğde'nin bu birlikteliğe ihtiyacı var."

Gültekin de AK Parti kuruluşundan beri siyasette yer aldıklarını anlatarak, "Siyasette uzun solukluyuz ama milletvekilliğinde yeniyiz bazı eksiklerimiz olabilir. Bunun için sizlerle birlikte hareket edeceğiz. Niğdemizin gelişmesi büyümesi için." ifadelerini kullandı.

Niğde Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alpaslan Düzgün ve Gazeteciler Birliği Başkanı Hayrettin Yenel de basın sektöründe yaşanan sıkıntılara değindi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler