1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Akşehir'de "Vay Sen Misin Ben Olan"tiyatro Oyunu Sahnelendi
Akşehir'de "Vay Sen Misin Ben Olan"tiyatro Oyunu Sahnelendi

Akşehir'de "Vay Sen Misin Ben Olan"tiyatro Oyunu Sahnelendi

Akşehir Belediyesi'nin kültürel etkinlikleri kapsamında İstanbul Meydan Sahnesi tarafından sergilenen "Vay Sen misin Ben Olan" isimli tiyatro...

A+A-

KONYA (AA) - Akşehir Belediyesi'nin kültürel etkinlikleri kapsamında İstanbul Meydan Sahnesi tarafından sergilenen "Vay Sen misin Ben Olan" isimli tiyatro oyunu sahnelendi.

Akşehir Kültür Merkezi'nde ücretsiz olarak seyirciyle buluşan oyuna yoğun ilgi gösterildi.

Oyunda, bazı insanların karakterlerinin yaşam koşullarına göre değişmeyebileceği, insanın yedisinde neyse yetmişinde de o olabileceği iki farklı evliliğin üzerinden mizahi bir dille anlatıldı.

Aynı kültür ve çevreden yetişmiş iki arkadaşın koşullar aynı olsa bile yapıları gereği farklı kimliklere bürünebileceği komedi şeklinde seyirciye yansıtıldı.

Ömer Pınar'ın yazdığı, Galip Erdal'ın yönettiği oyunda, Kemal Kuruçay, Tuba Erdem, Deniz Oral, Ece Müderrisoğlu, Kemal Zeydan gibi önemli sanatçılar rol alırken oyun sonunda Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya tarafından oyuncular tebrik edildi.

Oyunun yönetmeni Galip Erdal’a günün anısına plaket takdim edildi.

Akşehir Kültür Merkezi’ndeki oyunu, Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk, Belediye Başkanı Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaş izledi.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler