1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Akyurt Belediyesinden Okullara Saat Desteği
Akyurt Belediyesinden Okullara Saat Desteği

Akyurt Belediyesinden Okullara Saat Desteği

ANKARA (AA) - Akyurt Belediyesi, Akyurt İlkokulunun her sınıfına bir eğitici saat ile okul müdürleri, müdür yardımcıları ve öğretmenler odası için...

A+A-

ANKARA (AA) - Akyurt Belediyesi, Akyurt İlkokulunun her sınıfına bir eğitici saat ile okul müdürleri, müdür yardımcıları ve öğretmenler odası için tasarlanan özel saatlerinin dağıtımını gerçekleştirdi.

Akyurt İlkokulu Müdürü Mehmet Ali Öcük, saatleri teslim aldıktan sonra yaptığı konuşmada, Akyurt Belediyesinin okullarında ihtiyaçları olan her konuda kendilerine yardımcı oluğunu söyledi.

Öcük, "Öğrenciler için renkli, eğitici saatler ve bizler için düşünülmüş güzel saatleri eskileriyle değiştirerek kullanmaya başladık. Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş'a ve bu projede emeği geçen herkese teşekkür ederim." dedi.

Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş da okullara dağıtılan saatlerle ilgili açıklamasında, "İlçemizdeki okullarla Belediyemiz arasında kesilmeyen bir bağ var. Sürekli okullarımızı ziyaret ediyoruz, elimizden gelen konularda yardımda bulunuyoruz. Sınıflarımızda öğrencilerimizin kullandığı duvar saatleri çeşitlilik gösteriyordu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte hareket ederek 170 adet saati okullarımıza teslim ettik. Eğitici saatlerimizde sayılar, renklerle ayrıldığından öğrencilerin saati daha iyi kullanabilmesini amaçlıyoruz. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz için hayırlı olsun." diye konuştu.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler