1. HABERLER

  2. ADS

  3. ALİS HARİKALAR DİYARI 2
ALİS HARİKALAR DİYARI 2

ALİS HARİKALAR DİYARI 2

ALİS HARİKALAR DİYARI 2

A+A-

Orijinal adı Alice in Wonderland: Through the Looking Glass olan Harikalar diyarı 2: Aynanın İçinden filmi son yıllarda karşımıza çıkan fantastik türünde çekilmiş en iyi filmlerden biridir. Fantastik dışında aksiyon ve macera türlerine de sahip olan Alis Harikalar Diyarında 2 izleyebilmek adına sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır. Serinin ikinci filmi olmasından dolayı konusu büyük bir merak uyandırmaktadır. Devam niteliğinde olan bu film de Mad Hatter çılgın ama bir o kadar da evrenin korunması ve dost içinde yaşanması için elinden geleni yapan biridir. Bunun yanı sıra evrene gelen sürpriz misafir her türlü dengeyi bozmaya çalışacaktır. Merak konusu haline gelen misafir evrenin işleyici ve ev sahipliği hakkında yeterli bir araştırma ile istediği bilgiye ulaşmaktadır. Evrenin karışıklığı içinde evrendeki herkes krallığın kurtuluşu için bir araya gelmek zorunda kalıyor. Bakalım filmde gerçekliğe giden yolda bir sona varılabilecek mi?

ABD yapımı olan bu filmde yönetmenlik koltuğuna James Bobin otururken, filmin yapımcılığını Tim Burton ve Joe Roth isimleri bir arada üstlenmektedir. Merak edilen bu hikayenin senaryosu ise Linda Woolverton tarafından yazılmıştır. Filmde oyuncuların yanı sıra seslendirme görevi ile karşımıza çıkan pek çok oyuncu da bulunmaktadır. Onları Alan Ricana, Michael Sen, TimothySpall, Toby Jones, Stephen Fry sıralayabiliyoruz. Sitemiz Hizliizlefilm.Net üzerinden Full hd Alis Harikalar Diyarında 2 izlemeniz sağlanır. Bu görüntü kalitesi sayesinde film izlerken daha fazla zevk almanız da sağlanır. Özellikle sitenin kendini sürekli olarak geliştirmesi izleyicilerin memnuniyetini de arttırmaktadır.

Site kendini sürekli yenileyerek en yeni filmleri bulmanız sağlamaktadır. Özellikle yabancı filmlerde dublaj uygulaması sağlayarak izleyicileri alt yazı okuma derdinden de kurtarmaktadır. Bu yüzden site üzerinden filmi Türkçe dublaj Alis Harikalar Diyarında 2 izle yazarak arama yapmanız filmin anında karşınıza çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ailece izleyebildiğimiz bu film çocuklarında dikkatlerinden kaçmamaktadır. Site üzerinden filmi seçerek tek part şeklinde herhangi bir sorun yaşamadan direk izleyebilirsiniz. Filme başlamadan önce filmin fragmanına ya da film için yapılmış olan yorumlara da göz atabilirsiniz.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler