1. HABERLER

  2. ADS

  3. Altın Bankacılığı Nedir Ne İşe Yarar
Altın Bankacılığı Nedir Ne İşe Yarar

Altın Bankacılığı Nedir Ne İşe Yarar

Altın Bankacılığı Nedir Ne İşe Yarar

A+A-

 

Altın hesapları bankaların özellikle vadeli mevduat hesapları arasında olmaktadır. Altın hesabı ile kişiler isterse bankadan daha düşük gramajlı ürünler alabilir dilerse elindeki altınları bu hesap üzerinden işleme koyabilir. Altın piyasasına göre vadeli hesaplarda işlem görür ve banka müşterisine sunulur. Altın bankacılığı evdeki altınların çalınma veya kaybolma riskine karşı ortaya çıkarılmış ve son zamanlarda rağbet gören bir uygulamadır.

Kıymetli Metal Analizleri

Kıymetli metal analizleri ile altın, gümüş, platin gibi tüm değerli metallerin kimyasal içerikleri, saflık derecesi veya karat birimi ortaya çıkarılabilmektedir. Kıymetli metal analizleri ile ürünleri daha detaylı olarak tanıyabilmek ve fiyat açısından kıyaslayabilmek mümkündür.

İstanbul Altın Rafinerisi Doğrudan Satış Hizmeti

İstanbul Altın Rafinerisi 1996 yılında kurulmuş olup Türkiye’yi Asya ve Avrupa arasında altın merkezi konumuna getirmek amacındadır. Kurumsal hizmetleri ile Türkiye’de altın rafinasyon işlemleri gerçekleştirerek piyasaya uygun fiyat ve ödeme koşulları ile altın sunmaktadır. Türkiye’de birçok kurum ve kuruluşlar ile anlaşmalı olan İstanbul Altın Rafinerisi kendi üretimlerini ayrıca doğrudan http://www.iar.com.tr/ adresinde sunmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler