1. HABERLER

  2. ADS

  3. Ameliyatsız Varis Tedavisi Hakkında Bilinmeyenler!
Ameliyatsız Varis Tedavisi Hakkında Bilinmeyenler!

Ameliyatsız Varis Tedavisi Hakkında Bilinmeyenler!

Ameliyatsız Varis Tedavisi Hakkında Bilinmeyenler!

A+A-

 

Hayatından uzaklaşmak istemeyenler için hastalarına büyük imkan sağlayan ve ameliyatsız varis tedavisi ile uyutulmadan konforlu bir ameliyat imkanı sunulması büyük avantajdır.  Ancak bölgesel bir uyuşturulma yapılarak hastanın rahat bir tedavi görmesi sağlanır.

Varis tedavisine daha kolay bir tedavi yöntemi getirilerek ameliyat ve ameliyat esnasında ve sonrasında oluşan zorluklar ortadan kaldırılmaya çalışılmıştır.

Lazerle Varis Tedavisi Sayesinde Hayata Ara Vermeyin!

Ameliyatsız bir tedavi yöntemi olan lazerle varis tedavisi sayesinde hastalar özlediği ağrısız günlerine kısa süre içinde kavuşacaktır. 

  • Estetik anlamda hastasını rahatsız eden varisler ameliyatsız tedavi yöntemlerinden biri olan lazerle tedavi sonrasında bıçak izi oluşmaması sonucunda hastaların memnun kalmasını sağlayacak en iyi yöntemdir.

Acısız ve Ağrısız Köpük Tedavisi

Ameliyatsız varis tedavisinin birçok uygulanış yöntemi mevcuttur. İçinde skleoterapinin de yer aldığı yöntem esnasında kullanılan ilacın köpürtülmesiyle varisin yer aldığı damara uygulanışı köpük tedavisi dediğimiz bir diğer ameliyatsız yöntemi ortaya çıkarır. Hastalığın ilerleyen evrelerinde damarlar iyice genişlemiş hale gelir ve bu durumda skleoterapi denilen tedavi yönteminin uygulanması doğru olmaz. Onun yerine köpük tedavisi uygulanır. Tedavi yöntemleriyle ilgili daha fazlasını öğrenmek için www.varisklinik.com internet sitesinde gereken bilgiler mevcuttur.

Önceki ve Sonraki Haberler