1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Anadolu Gazete Sahiplerinin Bik Temsilcileri Belli Oldu
Anadolu Gazete Sahiplerinin Bik Temsilcileri Belli Oldu

Anadolu Gazete Sahiplerinin Bik Temsilcileri Belli Oldu

KONYA (AA) - Basın İlan Kurumunun Genel Kuruluna katılacak olan Anadolu gazete sahiplerinin 3 temsilcisinin seçimi, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğünün...

A+A-

KONYA (AA) - Basın İlan Kurumunun Genel Kuruluna katılacak olan Anadolu gazete sahiplerinin 3 temsilcisinin seçimi, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğünün düzenlediği organizasyonda Ankara'da yapıldı.

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğünün yaptığı seçimler, Ankara Ahmet Taner Kışlalı spor salonunda gerçekleşti.

BYEGM yetkilileri, sabahın erken saatlerinde Anadolu’nun çeşitli şehirlerinden gelen delegeleri tek tek karşılayarak, seçimler hakkında bilgilendirdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından oluşturulan divan da başkanlığa Sefa Özdemir, divan üyeliklerine İsmet Akıncı, Mehmet Ergün, Selami Bilgin ve Barina Utkan oy birliği ile seçildi.

Anadolu gazete sahiplerinin 3 temsilcisinin belirleneceği seçimlere toplam 8 aday başvuruda bulundu.

Seçimlerde Mehmet Nuri Kolaylı, Mustafa Arslan ve Şevket Erzen yeniden seçimi kazanarak, BİK Genel Kurul üyeliği ve BYEGM Kartları Komisyonu üyeliğine seçildi.

Basın İlan Kurumu Anadolu Gazete Sahipleri Temsilciliği görevine yeniden seçilen Mehmet Nuri Kolaylı, Mustafa Arslan ve Şevket Erzen, kendilerine destek veren tüm delegelere teşekkür etti.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler