1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. "Ankara'yı Seviyorum" Kampanyasında Son Gün
Ankarayı Seviyorum Kampanyasında Son Gün

"Ankara'yı Seviyorum" Kampanyasında Son Gün

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, ticareti ve sosyal hayatı canlandırmak amacıyla başlatılan "Ankara'yı Seviyorum" kampanyasına büyük ilgi gösterdiğini...

A+A-

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, ticareti ve sosyal hayatı canlandırmak amacıyla başlatılan "Ankara'yı Seviyorum" kampanyasına büyük ilgi gösterdiğini belirterek, "Kampanyamız amacına ulaştı. Ankara'nın eski canlı günleri̇ne kavuşmasından memnunuz." ifadelerini kullandı.

Bezci, yazılı açıklamasında, 6 Mayıs'ta başlayan "Ankara'yı Seviyorum" alışveriş kampanyasının bugün mesai saati bitiminde sona ereceğini bildirdi.

Ankaralıların ve esnafın kampanyaya büyük ilgi gösterdiğini aktaran Bezci, "Kampanyamız amacına ulaştı. Ankara'nın eski canlı günleri̇ne kavuşmasından memnunuz." değerlendirmesinde bulundu.

Bezci, kampanya boyunca Ankara ili sınırları içinde kredi kartı ya da banka kartı ile tek seferde en az 25 lira tutarında alışveriş yapan herkesin ATO’nun hediye edeceği son model otomobillerden birini almak için çekiliş hakkı elde ettiğini hatırlatarak, talihlilerin belirlenmesi için Milli Piyango İdaresi tarafından 13 Temmuz'da çekiliş yapılacağını aktardı.

Önceki ve Sonraki Haberler