1. HABERLER

  2. OTOMOBİL

  3. Araba Fiyatları Artık Elinizin Altında
Araba Fiyatları Artık Elinizin Altında

Araba Fiyatları Artık Elinizin Altında

Araba Fiyatları Artık Elinizin Altında

A+A-

Araba fiyatları hakkında web dünyasında bulabileceğiniz en geniş kaynağı Arabalar.com.tr sağlıyor. Türkiye otomotiv piyasasında şimdiye kadar satışa sunulmuş tüm marka ve modellere araba fiyatları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Öncelikle marka seçimi yaparak açılan sayfadan Türkiye’de satışa sunulmuş tüm modelleri görebilirsiniz. Model seçiminizin ardından modele ait tüm versiyon listesi sizleri karşılayacaktır. Bu liste güncel model yılından başlayarak yıllara göre modelin motor ve donanım paketlerini barındıran versiyonlarını sunar.

Dilediğiniz seçimi yaparak modelin güncel fiyat bilgisi, yıl içindeki fiyat değişimleri grafiği, tüm iç-dış fotoğrafları, teknik özellikleri, donanım bilgileri, Euro Ncap çarpışma testleri ve emisyon oranlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı modele yapılmış kullanıcı yorumlarını okuyabilir sizler de yorumda bulunabilirsiniz. Aynı sayfada yer alan sağ sütundaki kullanıcı puanları bölümünden ilgili versiyona verilmiş kullanıcı puanlarını inceleyebilirsiniz.

Seçtiğiniz modeli diğer modeller ile karşılaştırabilir, karşılaştırma anketleri yayınlayarak kararsız kaldığınız noktada seçiminize yardımcı olmak üzere diğer kullanıcıların desteğini isteyebilirsiniz. Varsa daha önceki geçmiş karşılaştırma anketlerine de bakarak modelin hangi modeller ile kıyaslandığı ve model hakkında ne gibi yorumlar yapıldığını da okuyabilirsiniz.

Araba fiyatları sayfası ile tüketicinin nihai karar verme aşamasına yardımcı olacak birçok kriter kullanıma sunulmuştur. Dünyanın ilk ve Türkiye’nin tek sıfır otomobil portalı olan Arabalar.com.tr ülkemiz tüketicisi için önem arz eden satın alım öncesi otomobil seçimi konusunda web dünyasındaki en ayrıntılı ve pratik sistemi her dönem geliştirmeye devam etmektedir.

Arabalar.com.tr sıfır araba fiyatlarının takibi açısından sunduğu görsel istatistik bilgileri ile otomobil pazarının vazgeçilmez oyuncularından biri olmuştur. Geçmiş modellere ait oldukça detaylı bilgilere ulaşılabilmesinin yanı sıra güncel ve geçmiş fiyat bilgilerini de sağlayan araba fiyatları sayfası ile karar verme noktasında oldukça etkili, tam bir tüketici odaklı sistem sağlamaktadır.

Araba fiyatları haricinde güncel otomobil haberleri, araba karşılaştırma sistemi ve güncel satış kampanyalarını da takip edebileceğiniz Arabalar.com.tr sitesinde, 55 markaya ait 700 modelin 60.000’den fazla versiyonlarına ulaşabilirsiniz. Güncel ve sıfır kilometre araba fiyatlarına ulaşmak için http://www.arabalar.com.tr/araba-fiyatlari sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler