1. HABERLER

  2. ADS

  3. Aradığınız her defter modeli Kalemlik.com’da!
Aradığınız her defter modeli Kalemlik.com’da!

Aradığınız her defter modeli Kalemlik.com’da!

Aradığınız her defter modeli Kalemlik.com’da!

A+A-

Hemen tüm hayatımız boyunca bize eşlik eden defterlerimiz, duygu ve düşüncelerimizi yazıya geçirmemizi ve bu şekilde korunmalarını sağladığımız araçlarımızdır. Değer verdiğimiz ve faydalı gördüğümüz şeyleri yazıya geçirmemizi sağlayan bu araçlarda anılarımızdan günlük notlarımıza, iş planlarımızdan toplantı notlarımıza, yemek tariflerinden her türlü pratik bilgiye kadar pek çok şeyi kayıt altına alırız.

Uzun yıllar sonra bile saklamaktan keyif alacağımız bilgiler içeren bu ürünler, bir zaman sonra kendimizi yeniden tanımamızı sağlaması ve daha önce fark etmediğimiz bir özelliğimiz hakkında farkındalık düzeyimizi arttırması bakımından oldukça önemlidir. Yazıya geçirmeye değer bulduğumuz her şey, hemen her gün maruz kaldığımız yoğun bilgi bombardımanları içinde algı süzgeçlerimizden neleri geçirip neleri değerli ve faydalı gördüğümüzü gösterir. Farklı kağıt gramajlarında ve sayfa sayısında ve farklı niteliklerde üretilen defterler, yazı yazmanın dışında çizim, ölçüm ve hesaplama yapma gibi isteklerimizi de en ideal şekilde karşılayabilecek özelliklerde üretilmektedir. Kapak kısımlarında kullanılan tasarım detayları, yazı araç ve gereçleriyle yalnızca işlevsel değil, aynı zamanda da estetik ilişkiler kurduğumuzun somut göstergelerinden biridir. Son yıllarda popülaritesi artan siyah defter modelleri de estetik olarak güzel durmaktadır.

Defter seçiminde, yalnızca kağıt ve gramaj özelliklerine değil, aynı zamanda tasarım detaylarına da dikkat etmemizin nedeni esasen bununla ilgilidir. Bazen tüm gün cebimizde, bazen de çantamızda taşıdığımız defterlerimiz, yaşam tarzımızın yanı sıra kişisel imajımızın da önemli bir parçasını oluşturmakta ve henüz çok küçük yaşlardan itibaren hayatımızda önemli bir yer tutmaya başlamaktadır. Farklı eğitim seviyesinden öğrencilerin bu araçlarla kuracakları ilişkiler, yalnızca eğitim hayatlarını değil, aynı zamanda da tüm iş hayatlarını ve diğer dönemlerini de etkileyecek niteliktedir. Severek alınan ve severek kullanılan bir yazı aracı, öğrencilerin yalnızca eğitim performansını değil, aynı zamanda da tüm iş hayatını ve yaşam kalitesini etkilemek gibi büyük bir etki gücüne sahiptir.

Binlerce çeşit üründen oluşan yazı araç ve gereçleri dünyasında kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun ürünü seçmekte zorluk çekmeniz kaçınılmazdır. Kurulduğu ilk günden beri alanında öncü markalardan biri haline gelen Kalemlik.com, bu gibi zorlukları en etkin ve en pratik şekilde çözmenize; hem ekonomik, hem de zaman bakımından en ideal çözümlere hızlıca ulaşmanıza yardımcı olmakta. Sitemizin http://www.kalemlik.com/Defter,LA_949-2.html yapacağınız alışverişlerde sürpriz indirim ve hediye fırsatlarını kaçırmamanızı önemle tavsiye ederiz. 

Önceki ve Sonraki Haberler