1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Argan Yağı nedir
Argan Yağı nedir

Argan Yağı nedir

Argan Yağı nedir

A+A-

 

                Elbette ki her şeyde olduğu gibi, cildiniz de günlük rutin bakımlara sahip olması gerekiyor. Uzun süre cilt bakımlarını yapmadınız ve bir takım sorunlar mı meydan geldi? Mesela bunlara güneş lekeleri ile başlayabiliriz. Bunun yanı sıra kırışıklıklar, cilt lekeleri ve yaşlanma etkileri kendini göstermiş olabilir. Artık cildinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz üzere günümüzde pek çok farklı ürün bulunmaktadır. Bunlar arasından tercih edeceğiniz ürünler bitkisel içeriklere sahip olması gerekirken, bio maya maskesi sizler için mantıklı olabilir.

Maya maskesi nedir?

                Bu ürün bitkisel içerikler ile üretilmesi ile içerisinde yer alan mineral, vitamin ve proteinler ile cildinize destek oluyor. Cildinize besleyici ve koruyucu bir özellik sunmasını yanı sıra bakteri oluşumlarını da engellediği bilinmektedir. Kuruluk yaşayanlar için nemlendirici etkisi de yine özellikleri arasında. Yine saçlarınıza uyguladığımız durumlarda da boyalardan ve kimyasallardan meydana gelen zararları tamir edebilecektir. Saçlarınızı beslerken güçlendirerek, daha parlak olmalarını sağlayabilir. Tabi ki yine bu etkileri argan yağı da verebiliyor.

Argan yağı nedir?

                Aslında yukarıda bahsetmekte olduğumuz ürün gibi http://www.arganyagi.gen.tr/ da aynı etkileri sunmaktadır. Etkileri aşağı yukarı aynı olurken, ürün ismi farklıdır. Sizlerde kendinize uygun içeriklere sahip olan bir tanesini tercih edebilirsiniz. Eğer ki selülit problemlerinizde çözüm arıyorsanız, maya maskesi daha çok sizlere yardımcı olabilecektir.

Selülitlerinizi ortadan kaldırın

                Hamilelik dönemleri sonrası ortaya çıkan karında çatlaklar ve bacaklarda yer alan yırtılma izleri elbette ki yine sorunlar arasında. Yine bunlara ek olarak selülitlerde bayanlara tatsızlık yaşatırken, bahsedilen bio maya maskesi bu konuda yardımcı olabilmektedir. Artık bu sorunları cildinizi nemlendirerek ve vitamin desteği sunarak, bu ürünler dahilinde ortadan kaldırmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Tabi ki ürün seçimlerinde orijinal olanlara yer vermek daha sağlıklı kullanımlar sunacaktır.

Önceki ve Sonraki Haberler