1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Aşıklar Derneği Başkanı Ayık'ın Sesob Ziyareti
Aşıklar Derneği Başkanı Ayık'ın Sesob Ziyareti

Aşıklar Derneği Başkanı Ayık'ın Sesob Ziyareti

SİVAS (AA) - Sivas Fasıl Heyeti Aşıklar ve Halk Oyunları Derneği Başkanı Ahmet Ayık, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini (SESOB) Başkanı Beşir Köksal'ı...

A+A-

SİVAS (AA) - Sivas Fasıl Heyeti Aşıklar ve Halk Oyunları Derneği Başkanı Ahmet Ayık, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini (SESOB) Başkanı Beşir Köksal'ı ziyaret etti.

SESOB'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Ayık ziyarette, Oda Başkanı Köksal ile bir süre sohbet etti.

Ayık, Sultan Şehir Kültür ve Kardeşlik Gecesine katkı ve desteklerinden dolayı SESOB Başkanı Köksal'a teşekkür ederek, "Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sivas Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Sivas Fasıl Heyeti Aşıklar ve Halk Oyunları Derneğimiz koordinatörlüğünde gerçekleştirmiş olduğumuz Sivas 7. Sultan Şehir Kültür ve Kardeşlik Gecesini yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yapmış olduğumuz etkinliklere her zaman katılarak bizlere destek oluyorsunuz. Yardımlarınız ve destekleriniz için teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Köksal da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, "Sivas Fasıl Heyeti Aşıklar ve Halk Oyunları Derneğinin Sivas'ın kültürüne değer kattığını, aşıklık geleneğini yaşatarak gelecek nesillere aktarılması noktasında önemli katkı sağlamaktadır. Zaman zaman derneğimizi de ziyaret ederek, etkinliklerine katılmaya gayret gösteriyorum." dediği belirtildi.

Ziyaretin sonunda Ayık, Köksal'a teşekkür belgesi ve plaket verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler