1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. AÜ Öğrencilerinden "Bu Kulağa Ses Ver" Projesi
AÜ Öğrencilerinden Bu Kulağa Ses Ver Projesi

AÜ Öğrencilerinden "Bu Kulağa Ses Ver" Projesi

Anadolu Üniversitesi (AÜ) İletişim Bilimleri Fakültesi öğrencileri, üniversite bünyesindeki İşitme Engelli Çocuklar Eğitim ve Araştırma Merkezine (İÇEM) destek için...

A+A-

ESKİŞEHİR (AA) - Anadolu Üniversitesi (AÜ) İletişim Bilimleri Fakültesi öğrencileri, üniversite bünyesindeki İşitme Engelli Çocuklar Eğitim ve Araştırma Merkezine (İÇEM) destek için "Bu Kulağa Ses Ver" projesi başlattı.

AÜ İletişim Bilimleri Fakültesi İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümü son sınıf öğrencilerinden Ömer Faruk Erikçioğlu, Saliha Bengi Düzdağ, Yusuf Oğurer ve Ziya Kuyucu'dan oluşan ekip, bitirme dersi kapsamında bölümün akademisyenlerinden Prof. Dr. Sezen Ünlü danışmanlığında "Bu Kulağa Ses Ver" projesine başladı.

Proje, İÇEM Vakfı'nın yenilenen yüzünün tanınırlığını artırmak için vakıfla birlikte koordineli olarak yürütülüyor. Söz konusu projeyle ekip, web sitesi dizaynı ve içerik üretiminin yanı sıra, vakfın sosyal medya hesaplarında kurumsal bir iletişim tasarımını sürdürülebilir hale getirmek için çalışmalara başladı.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler