1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Ayanoğlu'ndan Kaymakama Ziyaret
Ayanoğlundan Kaymakama Ziyaret

Ayanoğlu'ndan Kaymakama Ziyaret

MHP Beypazarı İlçe Başkanı Hamdi Ayanoğlu, Beypazarı Kaymakamı Suat Seyitoğlu'nu ziyaret etti.Kaymakam Seyitoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Fetullahçı Terör...

A+A-

MHP Beypazarı İlçe Başkanı Hamdi Ayanoğlu, Beypazarı Kaymakamı Suat Seyitoğlu'nu ziyaret etti.

Kaymakam Seyitoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin başlatılan soruşturmaların sürdüğünü aktardı.

Seyitoğlu, darbe girişimi karşısında tüm ülkenin parti gözetmeksizin dimdik ayakta durduğunu ve hatta tankların önüne yattığını dile getirerek, "Ankara tanklara geçit vermedi. Beypazarılı ayakta durdu. Yaşlısıyla, genciyle tüm halk meydanlara inerek milli iradeye, demokrasiye, devletine, ülkesine sahip çıktı, çıkmaya da devam ediyor." diye konuştu.

Ayanoğlu, beraberinde partililer ve Belediye Meclisi üyeleriyle gerçekleştirdiği ziyaretinde, MHP olarak terörün her türlüsünü kınadıklarını, 15 Temmuz'da gerçekleştirilen darbe girişimini de asla tasvip etmediklerini söyledi.

Hamdi Ayanoğlu, "Bu konuda MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin de net açıklamaları kamuoyu tarafından takdirle karşılanmıştır." dedi.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler