1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Bader Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi
Bader Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi

Bader Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi

ANKARA (AA) - Bürokrat Ankaralılar Derneği (BADER) üyeleri, iftar programında bir araya geldi. Akyurt’ta Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş’ın ev sahipliği yaptığı iftar programına,...

A+A-

ANKARA (AA) - Bürokrat Ankaralılar Derneği (BADER) üyeleri, iftar programında bir araya geldi.

Akyurt’ta Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş’ın ev sahipliği yaptığı iftar programına, BADER üyesi üst düzey bürokratların yanı sıra Akyurt Belediye Başkan Yardımcıları ve müdürleri ile Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan katıldı.

BADER Başkanı İbrahim Taşkesti, sivil toplum kuruluşlarının siyaseti, ekonomiyi, sosyal hayatı etkileme ve yönlendirmede önemli bir güç olduğunu belirtti.

Ankaralı sivil toplum kuruluşlarının da kişisel hesap ve menfaatleri bir kenara bırakarak sesini duyuracağını dile getiren Taşkesti, "Bu pastadan payımızı talep edeceğiz. Çünkü Ankara’da yaşanan tecrübelerimiz, her seçim döneminde yaşadıklarımız bizlere gösterdi ki ağlamayana emzik verilmiyor. Bu düşüncelerle, bugün burada olan siz hemşehrilerime, özellikle de her zaman yanımızda olan bize ev sahipliği yapan Akyurt Belediye Başkanımız, aynı zamanda üyemiz Gültekin Ayantaş’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Taşkesti, Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek vazo hediye etti.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler