1. HABERLER

  2. ADS

  3. Balıkesir Haber - Son Dakika Bandırma Haberleri
Balıkesir Haber - Son Dakika Bandırma Haberleri

Balıkesir Haber - Son Dakika Bandırma Haberleri

Balıkesir Haber - Son Dakika Bandırma Haberleri

A+A-

Balıkesir, 1 milyonun üzerindeki nüfusuyla Marmara Bölgesi ve Ege Bölgesi’nde sınırları olan büyük bir şehirdir. Geçtiğimiz yerel seçimlerde ilk defa Büyükşehir Belediyesi olarak seçimler yapılmış olup şehir merkezi 2 farklı merkez ilçeye bölünmüştür.

Balıkesir Haber ismiyle yayın yapan Balikesir10.com sitesi de şehir ve ilçeleri hakkında en güncel son dakika haberleri ziyaretçileriyle buluşturmaktadır. Birden fazla haber sitesi olan Balıkesir, kalite konusunda çıtayı her geçen yükseltmektedir. Balıkesir10’un da yayın hayatına başlaması ardından, kaliteli haberciliğin Balıkesir’de bir hayli artmış olduğunu belirtebiliriz.

Son Dakika Bandırma Haberleri

Bilindiği üzere Bandırma, Balıkesir ilinin en büyük ilçesidir. Tabii ki, büyük şehir olunmadan önce böyleydi. Yeni yapıya göre en büyük iki ilçe Altıeylül ve Karesi belediyeleri olmuştur. Bunun nedeni ise il merkezinin 2 merkez ilçeye bölünmedir.

Bandırma ve Banvit

Ancak, Bandırma kent için bir hayli öne sahiptir. Bölgenin en önemli limanlarından bir tanesi de Bandırma’da bulunmaktadır. Ayrıca, Bandırma Banvit de ilçenin en önemli katma değer üreten firması olarak Türkiye çapında bir üne sahiptir. Hatta Bandırma’yı ayakta tutan yegane özellikle de diyebiliriz Banvit için.

Böylesine, önemli bir ilçenin de haberleri büyük bir öneme sahip olmaktadır. İşte bu nedenle de Balıkesir Haber ailesi olarak son dakika Bandırma Haber sitesi görevi de görmekteyiz.

En Meşhur Balıkesir İlçeleri

Balıkesir aynı zamanda hem Marmara hem de Ege denizlerine kıyısı olan bir tatil şehridir. Bu nedenle de birçok turistik ilçeleri ve kasabaları vardır. En bilindik Balıkesir ilçeleri olarak şunları sayabiliriz: Ayvalık, Edremit, Bandırma, Burhaniye, Marmara Adası (Avşa), Erdek.

Eğer siz de Balıkesir ve Balıkesir haberleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, www.Balikesir10.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler