1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Belediye Asker Ailelerine Çorba Dağıttı
Belediye Asker Ailelerine Çorba Dağıttı

Belediye Asker Ailelerine Çorba Dağıttı

Sivas Belediyesi, yemin töreni için, 5. Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığına gelen asker yakınlarına 2 bin 500 kişilik sıcak çorba ve ekmek dağıttı.

A+A-

SİVAS (AA) - Sivas Belediyesi, yemin töreni için, 5. Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığına gelen asker yakınlarına 2 bin 500 kişilik sıcak çorba ve ekmek dağıttı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, 5. Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığında yapılacak yemin töreni için Sivas'a gelen 2 bin 500 aileye çorba ve ekmek dağıtımı yapıldı.

Yemin törenine katılmak için Sivas'a gelen asker ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, "Ailelerimize sabah erken saatlerde sıcak çorba ikramında bulunarak Sivas'ın misafirperverliğini gösterdik. Daha önce yaptığımız ikramlardan asker yakınları memnun kaldı. Misafirlerimiz, diğer illerde böyle bir şey görmediklerini belirterek bizlere çok teşekkür ettiler. Bu da bizi Sivas adına çok mutlu etti. Biz burada Sivas'ın cömertliğini, misafirperverliğini göstermiş oluyoruz." dedi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler