1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Belediye Başkanı Büyükkılıç'a Ziyaret
Belediye Başkanı Büyükkılıç'a Ziyaret

Belediye Başkanı Büyükkılıç'a Ziyaret

KAYSERİ (AA) - Kayseri Oto Sanatkarları Odası Başkanı Şeyhi Odakır, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti.Belediyeden yapılan...

A+A-

KAYSERİ (AA) - Kayseri Oto Sanatkarları Odası Başkanı Şeyhi Odakır, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Odakır, Başkan Büyükkılıç'ı ziyaret ederek, proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Belediye olarak esnafları önemseyen bir yapıya sahip olduklarını anımsatan Büyükkılıç, esnafa yönelik yapılan yatırım ve hizmetlerin takdir edildiğini ifade etti.

Yapılan projelerin esnaf ve kamuoyu tarafından takdir edildiğini aktaran Büyükkılıç, şunları kaydetti:

"Sizler rızkının peşinde koşan Ahi Evran’ın torunlarısınız. İş ahlakı tabi ki sizin en büyük felsefeniz. Daha önce yapmış olduğunuz projeler esnaflarımız ve kamuoyu tarafından takdir toplamıştır. Bölgemize yapacak olacağınız site için ekibimiz her türlü çalışmalarla destek olacaklardır. Böylelikle bölgemiz güzel bir site kazanacaktır. Kayserimizin özelliği yerel yönetimleri, sivil toplum örgütleri, sitelerimiz, kamu yönetimi ile kendi içimizdeki dayanışma ile bu şehre hizmet getiriyoruz, bu şehre bereket getiriyoruz. Sizlerin gayreti bizlerin de bu şehrin yöneticileri olarak ihtiyaçları giderme adına yaptığımız çalışma ile vatandaşlarımıza hizmeti ayağa götürme anlayışıyla yapılacak bu hizmetin hayırlı olmasını temenni ediyor, bizlere hizmet yapma imkanı sağlayan tüm esnaf dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum."

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler