1. HABERLER

  2. ADS

  3. Belediye Haşere İlaçlama
Belediye Haşere İlaçlama

Belediye Haşere İlaçlama

Belediye Haşere İlaçlama

A+A-

 Haşerelerle mücadelede  Belediye Haşere İlaçlama servis hizmeti vermektedir. Genellikle rutubetli ve sıcak alanlarda yaşayan haşereler zamanında müdahale edilmediğinde üreyerek kontrolsüz olarak çoğalırlar. Çoğalan haşerelerle tek başımıza mücadele etmek mümkün olmaz. Haşereler bulundukları ortama zarar verdikleri gibi , mikrop taşıyarak sağlık açısından insan hayatını da tehlikeye atarlar.Belediyelerin bu hizmeti sayesinde çevreye zarar vermeden bu konuda kesin çözüm alınması sağlanır. 

 

Günümüzde ilaçlama hizmeti veren pek çok firma bulunmakla birlikteBelediye  Haşere İlaçlama hizmetini almak daha ekonomik olacaktır. Belediyeler bu konuda hızlı ve kesin sonuçlar elde etmektedirler. Haşerelerin türüne göre uygun ilaçlama yapılarak sorun kökünden çözülmektedir. Kimyasal ve biyolojik ilaçlar yardımı ile haşereler temizlenir ve tekrarlamaması için alan dezenfekte edilir.


İlaçlama yapıldığı sırada etrafta canlı bulunmaması gerekir. İlaçlama sonrasında yine bir süre canlı bulunmamalı ve dezenfekte edilen alanda bulunan işe yaramaz eşyalar atılmalıdır. Haşereler genellikle rutubetin yoğun olduğu alanlarda yaşamayı ve bu alanlarda üremeyi severler. Bu gibi alanlar çok fazla kullanılmadığından haşerelerin üremeleri kolay fark edilmez ve haşereler çok kısa sürede üreyerek çoğalırlar. Basit ve kalitesiz ilaçlama yapılması haşereler için etki sağlamayan yöntemlerdendir. Doğal yollarla yok edilemeyen haşereler için profesyonel yardım almak en kesin sonucu getirecektir. 

Diğer canlılara zarar vermeden ve insan hayatını tehlikeye atmadan kullanılan ilaçlar ve yöntemler uygulayan belediyeler haşere mücadelesinde oldukça başarılıdır. Belediyelerden bu hizmeti almak için telefonla arayarak yada e-mail yolu ile randevu alınır. Belediye ekipleri gelerek haşere bölgesini ilaçlar, bu bölgeyi haşerelerden dezenfekte ederler. Oldukça ekonomik olan bu hizmet için belediyeler özel birimler oluşturmuşlardır. Bu konuda Belediye  Haşere İlaçlama hizmetinden faydalanarak evimizde ya da iş yerimizdeki haşerelerin yok olmalarını sağlayabiliriz

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler