1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Bem-bir Sen'den Çelik'e Ziyaret
Bem-bir Sen'den Çelik'e Ziyaret

Bem-bir Sen'den Çelik'e Ziyaret

KAYSERİ (AA) - Belediye ve Özel idare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir Sen) Genel Başkanı Mürsel Turbay, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa...

A+A-

KAYSERİ (AA) - Belediye ve Özel idare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir Sen) Genel Başkanı Mürsel Turbay, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'i ziyaret etti.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Turbay, Kayseri'de önemli çalışmaların yapıldığını belirterek Çelik'i çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Kayseri'nin planlı gelişme kültürü olan ve düzgün gelişen bir şehir olduğunu vurgulayan Çelik, şunları kaydetti:

"Sakin ve huzurlu bir kentimiz var. Bunun ana kaynağı da huzurlu bir belediyemizin olması. İş barışı ile ilgili kitap yazsanız Kayseri Büyükşehir Belediyesindeki huzuru örnek gösterirsiniz. Gerek memur, gerekse işçi arkadaşlarımızın hak ettikleri ücretin zamanında verilmesi, elde edecekleri haklar ve çalışma ortamlarının iyileştirilmesine önem veriyoruz. Buradaki huzurlu çalışma şehrimizdeki huzuru da beraberinde getiriyor. Türkiye’ye örnek olacak çalışmaları yaptığımız gibi yine Türkiye’ye örnek bir çalışma ortamı sağlamaktan mutluyuz."

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler