1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Beyşehir Belediyesi'nden TBMM'ye Gezi
Beyşehir Belediyesinden TBMMye Gezi

Beyşehir Belediyesi'nden TBMM'ye Gezi

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, i̇lçede yaşayan 15-25 yaş arası gençler için TBMM'ye gezi düzenleneceği bildirildi.

A+A-

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, i̇lçede yaşayan 15-25 yaş arası gençler için TBMM'ye gezi düzenleneceği bildirildi.

Özaltun yaptığı yazılı açıklamada, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında hasar gören TBMM'nin, ilçedeki gençler tarafından ziyaret edileceğini belirtti.

Darbe günü TBMM'nin büyük hasar gördüğü ve meydana gelen tahribatı herkesin görmesi gerektiği ifade eden Başkan Özaltun, şunları kaydetti:

"Belediyemiz tarafından 15-25 yaş arası gençler için TBMM'ye gezi düzenlenecek. Bu gençlerimizi darbe girişimine karşı adeta destan yazılan ve büyük kahramanlıkların sergilendiği Ankara'da gazi meclisimize götüreceğiz. Gençlerimize, müze olacağı belirtilen TBMM’nin bombalanan yerlerini göstereceğiz. Gençlerimiz, cuntacı hainlerin o gün yaptıklarını yerinde görme imkanı bulacaktır."

Açıklamada, Ankara gezisine çocuklarını göndermek isteyen ailelerin belediye içerisinde bulunan AK Masa'ya başvuruda bulunabileceği belirtildi.

 

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler