1. HABERLER

  2. KONYA HABERLERİ

  3. Beyşehir'de Asfalt Çalışmalarında Yeni Teknoloji Dönemi
Beyşehirde Asfalt Çalışmalarında Yeni Teknoloji Dönemi

Beyşehir'de Asfalt Çalışmalarında Yeni Teknoloji Dönemi

Beyşehir İlçe Belediyesi, araç filosuna dahil ettiği son teknoloji ürünü tam donanımlı satih kaplama asfaltlama makinesi ile merkez ve dış mahallelerde bulunan yollarda soğuk...

A+A-

Beyşehir İlçe Belediyesi, araç filosuna dahil ettiği son teknoloji ürünü tam donanımlı satih kaplama asfaltlama makinesi ile merkez ve dış mahallelerde bulunan yollarda soğuk asfalt çalışmalarına başladı.

Belediye Başkanı Murat Özaltun, araç teslim töreninde gazetecilere yaptığı açıklamada, alınan yeni asfalt dökme aracı ile çok sayıda personel çalıştırma döneminin geride kalacağını söyledi.

Yeni araçla ilgili teknik bilgiler veren Özaltun, yaklaşık bir seferde 300 metrelik yolun soğuk asfaltla kaplanabildiğini ifade etti.

Belediye bünyesindeki araçlarını bu modern teknoloji sayesinde kuvvetlendirerek, minimum personel ve maksimum araç kapasitesiyle verimi kat kat artırdıklarını aktaran Özaltun, "Her geçen gün bu şekilde makine alımlarına devam edeceğiz. Personel maliyetinden daha önemli olan bir şey var, siz burayı 14-15 personelle yaptığınız zaman, bir günde yapacağınız işi bu yeni aracımızla 2 veya 3 saatte yapıyorsunuz, böylece zamandan kazanıyorsunuz." diye konuştu.

Araç teslim törenine, AK Parti Beyşehir ilçe Başkanı Mustafa Şenol, Beyşehir Birlik Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Koçer, bazı mahallelerin muhtarları ve ilgili personel katıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler