1. HABERLER

  2. ADS

  3. Bim İle Uygun Alışveriş Yapın
Bim İle Uygun Alışveriş Yapın

Bim İle Uygun Alışveriş Yapın

Bim İle Uygun Alışveriş Yapın

A+A-

Ülkemizin en hesaplı market zinciri olan BİM, 7 den 70 e herkese hitap eden uygun ürün yelpazesi ise kurulduğu günden bu güne hızla büyüyerek tüketici dostu bir marka haline gelmiştir. Her köşe başında rastlanabilecek hale gelen BİM, pek çok kişinin uygun fiyata alışveriş yaptığı bir markettir.

BİM marketler zincirinde, diğer markeler de bulunan pek çok gıda markasına uygun fiyata rastlamak mümkündür. Özellikle her hafta çeşitli ürünlere de tüm şubelerinde uygun fiyata satışa sunan BİM, bu özelliği ile de tüketici tarafından oldukça sevilmektedir.

BİM haftalık kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız ve bu kampanyalardan önceden haberdar olmak istiyorsanız BİM Aktüel katalogunu takip edebilirsiniz. aktüel indirim katalogu BİM marketlerden ücretsiz bir şekilde edinilebileceği gibi internet üzerinden de takip edilebilir. Bu sayede o haftanın kampanyalı ürünlerini de kaçırmamış olursunuz.

BİM market zincirinde pek çok ürün sergilenmektedir. Kadın ve erkek iç çamaşırlarından tutun çocuk iç çamaşırına hijyenik kişisel bakım ürünlerinden, makyaj malzemelerine pek çok ürünü BİM marketlerinde mevcuttur. Üstelik aynı marka ürünler farklı marketlerde daha pahalıdır.

BİM marketlerinin bu kadar uygun olmasında ki sebep ise toptan ürün satış mantığı çerçevesinde hizmet sunuyor olmasıdır. Ürünlerin diğer marketlerden farklı sunulması ve marketin sistem ve yapısı da bundan kaynaklanmaktadır. Ülkemiz vatandaşları tarafından çok sık tercih edilen BİM, her geçen gün şube sayısını da artırmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler