1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. "Bir Mektup Da Sen Yaz" Kampanyası
Bir Mektup Da Sen Yaz Kampanyası

"Bir Mektup Da Sen Yaz" Kampanyası

Terörle mücadele eden güvenlik güçlerine destek vermek amacıyla Nallıhan'da vatandaşlar ve öğrenciler tarafından yazılan 400 mektup, Nusaybin Kaymakamlığına gönderildi

A+A-

Terörle mücadele eden güvenlik güçlerine destek için Nallıhan'da düzenlenen "Bir Mektup da Sen Yaz" kampanyasında yazılan 400 mektup, Nusaybin Kaymakamlığına gönderildi.

Nallıhan Belediyesi tarafından organize edilen kampanyada ilçe sakinleri ve öğrenciler, yazdıkları mektuplarla terörle mücadele eden asker ve polislere destek oldu.

Yazılan mektuplar, Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu bölgelerinde terör örgütü ile mücadele eden güvenlik güçlerine iletilmek üzere PTT aracılığıyla Nusaybin Kaymakamlığına gönderildi.

Belediye Başkanı İsmail Öntaş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, belediyenin düzenlediği kampanyaya destek verenlere teşekkür etti.

Mektupların kahraman askere, polise büyük moral olacağını dile getiren Öntaş, "Terör örgütü PKK ile mücadele ederken şehit düşen asker ve polislerimize Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır, gazilerimize de acil şifalar dilerim." dedi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler