1. HABERLER

  2. ADS

  3. Birlikte Dans Edelim
Birlikte Dans Edelim

Birlikte Dans Edelim

Birlikte Dans Edelim

A+A-

 

Konservatuvar kökenli ekiplerimiz ile her yaştan dans severe istediği dansı öğretme konusunda destek olur ve sosyal açıdan da güçlü bir iletişim alanı sağlarız. Düzenlediğimiz dans kursları ile çocuklardan gençlere, yetişkinlerden kendini genç hissedenlere kadar oldukça geniş bir yelpazeye hizmet veririz. Yerli ve yabancı eğitmenler eşliğinde sürdürdüğümüz çalışmalarımız dönem sonlarında veli katılımları ile sergilenmektedir. 

İstanbul dans kursları arasında bale, modern dans, Latin dansı, oryantal, sirtaki, klasik bale ve düğün dansı seçenekleri yer almaktadır. Gruplar eşliğinde yapılan derslerimize ek olarak ihtiyaç halinde kişiye özel programlarda gerçekleştirebiliriz. Kendi alanında tecrübeli ve özel dansçılar ile çalışır ve özellikle çocukların eğitiminde pedagojik formasyona sahip ustalar ile çalışırız.

Bale okulumuzda öğrenciler fiziksel durumları göz önüne alınarak sınıflara ayrılır. Hafta içi ve hafta sonu verdiğimiz dersler ile MEB onaylı sertifikalara sahip olabilirsiniz. Derslerimiz temel beden egzersizleri ile başlar ve özellikle çocuklara belli bir disiplin kazandırır. Açıldığımız günden bu yana dans alanında başarılı bir nesil yetiştirmek için elimizden gelen çalışmaları en üst seviyelerde gerçekleştirebilmenin gururunu yaşamaktayız.

Önceki ve Sonraki Haberler