1. HABERLER

  2. ADS

  3. Bodrum’da Araç Nereden Kiralanır?
Bodrum’da Araç Nereden Kiralanır?

Bodrum’da Araç Nereden Kiralanır?

Bodrum’da Araç Nereden Kiralanır?

A+A-

Muğla’nın nadide tatil kenti olan Bodrum’da araç kiralama firmaları mevcuttur. Fakat bu firmalar ne kadar dürüst çalışmaktadır? Bu soruların cevapları için Bodrum’a gittik ve bir araştırma yaptık.


Bodrum rent a car yazdığımız zaman Google’a, onlarca firma çıkmaktadır. Bu firmalar arasında çeşitli politikaları izleyen firmalar mevcuttur. Fiyatları farklı, düşünceleri farklı, garantileri farklı, farklı da farklı…

 

Bu firmalar arasında bir firma var ki, hem dürüstlüğü ile hem de garantileriyle gerçekten tam bir müşteri odaklı çalışan firma. Evet bu firma Bodrum’da hizmet veren My Rent a Car firmasıdır. Bu firmanın sahibi Erkan Bey, gerek efendiliğiyle, gerek dürüstlüğüyle gönlümüzü fethetmiştir. Bodrum kiralık araç firmalarının aksine, buradan aldığımız hizmete adeta hayran kaldık. Neden diyecek olursanız, bu kadar güler yüzlü, bu kadar insanlarla ilginen firmayla başka yerde karşılaşmadık.

 

Biraz bu firmadan bahsedecek olursak, Bodrum’un her yerine hizmet götürüyorlar. İster havaalanı, ister otogar, ister şehir merkezi, ister herhangi bir ilçe merkezi veya otel… Her yere hizmetleri var, bu yüzden en çok tercih edilen ve sabit kalınan firmadır kendileri. Bu özellikleri sayesinde Bodrum’da nam salmış olan My Rent a Car, Erkan Bey’in de katkılarıyla çok büyük bir firma olma yolunda hızla ilerliyor.

 

Bodrum’da araç kiralamak bir meziyettir. Onlarca insanla uğraşıp, aynı zamanda güler yüzlü kalmak gerçekten bir yetenek olsa gerek. Erkan Bey bunu çok iyi becermiş. Firmanın araçları için lütfen http://www.bodrumkiralikarac.net adresini ziyaret edin.

Önceki ve Sonraki Haberler