1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Brisa Propratik Satış Ve Servis Zincirinin 5'incisini Gaziantep’te Açtı
Brisa Propratik Satış Ve Servis Zincirinin 5incisini Gaziantep’te Açtı

Brisa Propratik Satış Ve Servis Zincirinin 5'incisini Gaziantep’te Açtı

Brisa Ticari Ürünler Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Atış:- "Brisa Gaziantep'teki yeni mağazasıyla bu hizmeti yaygınlaştırma hedefi kapsamında önemli bir adım daha atmış oldu"

A+A-

Brisa'nın bireysel ticari araç ve filo sahiplerinin birçok ihtiyacını aynı anda yüksek kalite güvencesiyle karşılamak amacıyla hayata geçirdiği ve sektörde bir ilk olan ProPratik satış ve servis zincirinin beşincisi Gaziantep'te açıldı.

Brisa'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Brisa ProPratik satış ve servis zincirinin 5'incisini bugün Gaziantep'te açtı. Şirketin Profleet filo yönetim çözümleri paketinin bir parçası olan ProPratik, ağır ticari araçlar için tüm lastik, akü, yedek parça ve aksesuarların satış-servis ihtiyaçlarını yenilikçi çözümleriyle karşıladığı gibi sürücülere verimli ve emniyetli sürüş için de destek sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Brisa Ticari Ürünler Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Egemen Atış, Elbeyli mağazasına ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti:

"Gerek dünyada, gerekse Türkiye'deki trendleri incelediğimizde, her sektörde uzmanlaşma kavramının ön plana çıktığını görüyoruz. Biz de müşteri odaklı anlayışımız doğrultusunda ilkleri gerçekleştiriyoruz. Brisa olarak uzun yıllardır sürdürdüğümüz inovasyon çalışmaları ile müşterilerimize değer sağlama misyonu doğrultusunda ticari araç sahiplerine odaklanan satış, servis ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti ve müşteriye değer sağlama, emniyetli sürüş ve yakıt tasarrufu ile çevreye fayda sağlama ekseninde gerçekleştirdiğimiz bu çalışmaları Profleet altında buluşturuyoruz.

Müşterilerimizin operasyonel maliyetlerini düşürme ve yolculuk deneyimlerini zenginleştirme anlamında önemli bir değer sağlayan Profleet'in ağır ticari araç sahiplerine ulaştığı en önemli nokta ise ProPratik mağazalarımız. Bu mağazalar tamamen ağır ticari araçların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı ve sadece lastik satışı için değil, araçların 360 derece tüm ihtiyaçlarını yenilikçi çözümlerle karşılamak üzere hizmet veriyor. Deneyimli kadromuz da sürücülere uluslararası standartlarda bir danışmanlık sağlıyor."

Atış, böyle bir uzmanlaşmayı Türkiye'de ilk kez sunduklarına işaret ederek, "Brisa Gaziantep'teki yeni mağazasıyla bu hizmeti yaygınlaştırma hedefi kapsamında önemli bir adım daha atmış oldu. Hızla artan araç parkı ve yükselen filolaşma/kurumsallaşma oranlarıyla birlikte ticari lastikler pazarındaki müşteri beklentileri de değişiyor. Bu doğrultuda, Türkiye genelinde açılacak tüm ProPratik mağazalarında, aynı kalitede ürün ve hizmet sunmayı garanti ediyoruz. Bu konu, müşteri deneyiminin yanı sıra, karayollarımızdaki can ve mal güvenliği açısından da büyük önem taşıyor. Bundan sonra da yolculuğun her alanında değer sağlamaya ve araç kullanıcılarının en yakın destekçisi olmaya devam edeceğiz" değerlendirmesinde bulundu.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler