1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Brisa'dan Müşterilerine Özel Whatsapp Hattı
Brisadan Müşterilerine Özel Whatsapp Hattı

Brisa'dan Müşterilerine Özel Whatsapp Hattı

İSTANBUL (AA) - Brisa, bünyesindeki Bridgestone ve Lassa markalarının müşterilerine özel Whatsapp hattı açtı.Brisa'dan yapılan açıklamaya göre, lastik sektöründeki şirket, açtığı...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Brisa, bünyesindeki Bridgestone ve Lassa markalarının müşterilerine özel Whatsapp hattı açtı.

Brisa'dan yapılan açıklamaya göre, lastik sektöründeki şirket, açtığı Whatsapp hatlarıyla markaları Bridgestone ve Lassa'ya dair müşterilerinin tüm soru ve ihtiyaçlarına anında yanıt verebilecek.

Müşteriler, Bridgestone Whatsapp Destek Hattı'na 05530179090, Lassa Whatsapp Destek Hattı'na 05530179000 numaralarından, her gün 08.00-20.00 saatleri arasında Whatsapp uygulaması üzerinden ulaşabilecek.

21 ülkede faaliyet gösteren Webhelp ile anlaşarak çağrı merkezinin gücünü de artıran Brisa, teknik altyapısı, esnek çözümleri ve tecrübeli ekibiyle sürücülerin en yakın yol arkadaşı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

 

- "Müşterinin Sesi" platformu

 

Brisa, müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini daha iyi anlamak, bu ihtiyaç ve beklentilere yönelik yeni hizmetler geliştirmek amacıyla şirket bünyesinde Müşterinin Sesi adında bir platform oluşturdu. Bu platform CRM, satış, pazarlama, kurumsal iletişim gibi farklı bölümlerden katılımcılardan oluşuyor ve müşteri ihtiyaçlarını anlama, beklentilerini somutlaştırma ve ilgili hizmetlerin bu yönde geliştirilmesine yön veriyor.

Brisa, müşteri memnuniyetinde kilit rol oynayan iş ortaklarıyla da özel çalışmalar gerçekleştiriyor. Brisa ve iş ortaklarının yakın bağlarını güçlendirmek ve bu aileye yeni katılan üyelerin hızlı bir şekilde bu kültüre adapte olabilmeleri için koçluk programını yürütüyor. Böylece Brisa, yeni iş ortaklarının ve mevcut iş ortaklarına yeni katılan çalışanların müşteri yaklaşımları hakkında bilgilendirilmesini, müşteri memnuniyeti standartlarının ve doğru uygulamaların aktarılmasını, iyi uygulama örneklerinin yaygınlaştırılmasını hedefliyor.

Koçluk desteği kapsamında Brisa ekipleri iş ortaklarını ziyaret ediyor ve bire bir çalışmalarla gelişim sağlanıyor. Bu kapsamda 2015 yılında 24 iş ortağına koçluk desteği sunan Brisa, 2016 yılında bu rakamı 100'e çıkarmayı planlıyor.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler