1. HABERLER

  2. TEKNO

  3. Bu Oyunun Başından Kalkamayacaksınız! : Agario Hit
Bu Oyunun Başından Kalkamayacaksınız! : Agario Hit

Bu Oyunun Başından Kalkamayacaksınız! : Agario Hit

Bu Oyunun Başından Kalkamayacaksınız! : Agario Hit

A+A-

Tarayıcı oyunu olarak bilinen agario ister tek ister farklı kullanıcılar eşliğinde oynama fırsatını sunmakta olan eğlenceli bir oyundur. Online oyun sıralamasında dünyanın en popüler ve en çok ilgi bulan oyunlarından olan agario, temel olarak aynı platform üzerinde bulunan rakipleri yiyerek büyüme amacını gütmektedir.

 Eşsiz bir oyun deneyimi yaşamak, hiç olmadığı kadar eğlenmek, doyasıya gülmek ve dünyanın farklı ülkelerinden milyonlarca kişi ile sohbet şansını yakalayabilmek için sizlerde oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyuna nasıl giriş yapılır? Agario oynaması basit olduğu kadar oyuna giriş yapması da bir o kadar basit olan bir oyundur.

 Bunun için en başta agar tutkunlarını bir arada bulunduran site adresine giriş yapmanız gerekmektedir. agario bağlantı adresi üzerinde gelmiş geçmiş tüm agar oyun modlarını tek tık kolaylığı sizlerde bulabilirsiniz. Bulunduğunuz her hangi bir noktadan sadece bir tık kolaylığı ile sizlerde siteye giriş yapabilirisiniz. Oyuna giriş yaptıktan sonra oyun penceresindeki karakterinizi seçerek diğer karakterleri yemek en büyük âmâlarınızdan biri olmaktadır. Aynı zamanda ekranda bulunan yemleri her yediğinizde büyümeye devam edebilirsiniz.

 Her büyüdüğünüzde rakiplerinizden bir adım önde olabilir hem de tüm puanları toplayabilirsiniz. Farklı modları kullanarak birbirinden özel ekstra oyun özelliklerine sizlerde sahip olabilirsiniz. Agario oyun heyecanını zirvelere taşıyan oyun, Agario pvp serverlar sayesinde sizlerde ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Sıra dışı bir agario deneyimi yaşamak için milyonların bir numaralı seçimi olan site adresini sizlerde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Adeta bir bağımlı haline geleceğiniz bu oyun sayesinde sizlerde yaşanmamış heyecanları kolayca yaşayabilirsiniz.

 Agario private server tercihi yaparak en hızlı şekilde ve en zengin özelliklerden oluşan agar oyun modlarını herkesten önce sizler oynayabilirsiniz en güvenilir oyun keyfi için sizlerde zaman kaybetmeden Agario private server tercihi yaparak agariofun.com üzerinde benzersiz oyun heyecanına milyonlar gibi sizlerde ortak olabilirsiniz.

Bağımlısı olacağınız, zamanın nasılda akıp gittiğini anlamayacağınız bu çılgın oyun serüveninde sizlerde şimdiden yerinizi alın. Sizler için en özel özellikler ve eklentiler için beş farklı mod olan; FFA , Agario Strike , FFA FUN , FFA Speedy ve Rainbow Speedy   modlarını tercih edebilirsiniz.
 

http://agariohit.com/

Önceki ve Sonraki Haberler