1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Büyükşehir Belediyesi İlçelerdeki Yatırımlarına Devam Ediyor
Büyükşehir Belediyesi İlçelerdeki Yatırımlarına Devam Ediyor

Büyükşehir Belediyesi İlçelerdeki Yatırımlarına Devam Ediyor

KAYSERİ (AA) - Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilçelerle kent merkezi arasındaki gelişmişlik farkını kapatmak için yatırımlara ara vermeden devam ettiklerini bildirdi....

A+A-

KAYSERİ (AA) - Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilçelerle kent merkezi arasındaki gelişmişlik farkını kapatmak için yatırımlara ara vermeden devam ettiklerini bildirdi.

Çelik, yaptığı yazılı açıklamada, ilçelerdeki Kadın ve Gençlik Merkezlerinin tamamlandığını, bayram tatilinin bitmesiyle bu merkezleri hizmete açacaklarını kaydetti.

Akkışla, Bünyan, Hacılar, Felahiye, Özvatan, Sarıoğlan, Tomarza, Sarız ve İncesu Kadın ve Gençlik Merkezinin açılışa hazır hale geldiğini ifade eden Çelik, Sarıoğlan'ın Palas Mahallesine yapılan Kadın ve Gençlik Merkezinin de zamanında hizmete açılacağını kaydetti.

İlçelere yapılan sadece kadın ve gençlik merkezlerinin yaklaşık 40 milyon liralık bir yatırım olduğunu aktaran Çelik, şöyle devam etti:

"Bu merkezler içinde düğün salonu olarak da kullanılabilen çok amaçlı salon, yüzme havuzu, fitness salonu, kütüphane ve internet salonu, hobi kursları ve meslek kurslarının verileceği kurs odaları gibi bölümler bulunuyor. Hem altyapı hem de üstyapı anlamında şehirde ne varsa ilçede de o olsun diye karar aldık ve bu karar doğrultusunda yatırımlarımızı sürdürüyoruz. İlçeler adına birkaç yıl daha pozitif ayrımcılık yapacağız."

 

Önceki ve Sonraki Haberler