1. HABERLER

  2. KÜLTÜR SANAT

  3. Cafe Society'nin Türkiye Prömiyeri 9 Ağustos'ta
Cafe Societynin Türkiye Prömiyeri 9 Ağustosta

Cafe Society'nin Türkiye Prömiyeri 9 Ağustos'ta

Ödüllü yönetmen Woody Allen'ın son filmi Cafe Society'nin Türkiye prömiyeri, 9 Ağustos'ta İstanbul Film Festivali ve Bir Film iş birliğiyle, özel gösterimde Rexx Sineması'nda yapılacak

A+A-

İSTANBUL (AA) - Ödüllü yönetmen Woody Allen'ın son filmi Cafe Society'nin Türkiye prömiyeri, 9 Ağustos'ta İstanbul Film Festivali ve Bir Film iş birliğiyle, özel gösterimde Rexx Sineması'nda yapılacak.

İKSV'den yapılan açıklamaya göre, 2016 Cannes Film Festivali'nin açılış filmi olarak gösterilen Cafe Society'nin oyuncu kadrosunda Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Blake Lively, Parker Posey, Steve Carell, Corel Stoll ve Sheryl Lee gibi ünlü isimler rol aldı.

New York ve Hollywood'un 1930'lu yıllardaki hikayesini ele alan filmin konusu kısaca şöyle:

"Mücevher taciri tuhaf bir ailenin en küçük oğlu olarak Bronx'da doğan Bobby Dorfman, babasının kuyumcu dükkanından sıkılınca, soluğu dayısı Phil'in yanında, Hollywood'da alır. Dönemin en popüler film yıldızlarının menajerliğini yapan Phil'in ajansında çalışmaya başlayan Bobby, Hollywood'un skandal, dedikodu ve güzel kadınlarla dolu göz kamaştırıcı dünyasında aşkı ve acıyı tanıyarak bambaşka bir insana dönüşür. Aşkına karşılık bulamayınca New York'a dönen Bobby, burada bir kulübün başına geçerek bu kez de bambaşka bir çevrenin kıpır kıpır dünyasını keşfeder."

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler