1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Carrefoursa, " Kırmızı Beyaz" Satış Noktaları Açıyor
Carrefoursa,  Kırmızı Beyaz Satış Noktaları Açıyor

Carrefoursa, " Kırmızı Beyaz" Satış Noktaları Açıyor

İSTANBUL (AA) - CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, Milli Takımlar Perakende Tedarikçisi olarak Türkiye Futbol Federasyonu ile olan işbirliğinden çok memnun olduklarını belirterek, "CarrefourSA...

A+A-

İSTANBUL (AA) - CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, Milli Takımlar Perakende Tedarikçisi olarak Türkiye Futbol Federasyonu ile olan işbirliğinden çok memnun olduklarını belirterek, "CarrefourSA Kırmızı Beyaz satış noktalarımız ile Euro 2016 logolu orijinal ürünlere ulaşımı kolaylaştırıyoruz." ifadelerini kullandı.

Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre Milli takımlar perakende tedarikçisi CarrefourSA, "Kırmızı Beyaz” adıyla mağazalarında açılacak satış noktalarında 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2016) için hazırlanan özel ürünleri satışa sunuyor.

Tamamı Euro 2016 logolu olan ürünler CarrefourSA'nın 17 ayrı marketinde bulunan "Kırmızı Beyaz"larda futbolseverlerle buluşacak. İlk mağazası 11 Mayıs Çarşamba günü İçerenköy CarrefourSA Hiper'de açılacak olan Kırmızı Beyaz’ların tümü bir haftada tamamlanacak. Aynı zamanda İçerenköy mağazasında açılacak CarrefourSA Kırmızı Beyaz’da, A Milli Futbol Takımı’nın başarılarının anlatıldığı küçük bir müze de yer alacak.

Sadece CarrefourSA marketlerindeki noktalarda satılacak ürünler arasında 60 bin lisanslı Milli Takım tişörtü, iç saha ve dış saha orijinal formaları ile futbolcuların imzalarının yer aldığı sınırlı sayıda forma, şapkalar, futbol topları bulunacak.

Konuyla ilgili görüşlerine yer verilen CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, Milli Takımlar Perakende Tedarikçisi olarak Türkiye Futbol Federasyonu ile olan işbirliğinden çok memnun olduğunu ifade etti.

CarrefourSA olarak Milli Takımı destekleyen tüm futbolseverlere destek vermek istediklerini belirten Ergin, "Bu satış noktalarımız ile Euro 2016 logolu orijinal ürünlere ulaşımı kolaylaştırıyoruz. A Milli Takımımıza olan inancımızla Euro 2016’da çok başarılı olacağı görüşündeyiz. Önümüzdeki dönemde de Milli Takımlar Perakende Tedarikçisi olarak desteklerimizi sürdüreceğiz." değerlendirmesini yaptı.

Önceki ve Sonraki Haberler